MoonLoon• 26 марта 2022

Це має знати кожний! Зробіть содовий розчин і розчин з лимонною кислотою.

Копіюйте та викладайте у себе на сторінках, це має знати кожний
Хлопчики та Дівчата, знайдіть від води 2 бутилочки і розведіть в цих півлітрових бутилочках, в воді: в одній - зробіть содовий розчин і підпишіть маркером ХЛОР, вкажіть стрілочку вверх, тобто коли почуєте запах хлору, потрібно намочити марлю, шарф, натуральний платок чи носовички в цьому розчині і йти до верху, чим вище підійматися вверх!

У другій бутилочці розведіть воду з лимонною кислотою! Підпишіть її маркером АМІАК, стрілочку намалюйте до низу! Тобто, відчули запах аміаку, змочуємо ветош чи що є під рукою, цим розчином, якщо є окуляри чи маска для плавання, то взагалі бомба, і негайно тікаємо вниз, у підвал, лягаємо на підлогу...

Стрілочки малюємо для того, щоб не думати куди бігти, що і чим змочуємо! Підготуйте все, нехай краще не знадобиться, але і шукати не будете, коли все буде під руками! Йодні таблетки п´ють при радіаційному забруднені. Якщо все приготовлено, то не так і страшно! Передайте моє повідомлення рідним, друзям! Вистоїмо! До Перемоги!

ЯК РОЗБАВЛЯТИ (пропорції)
На 0,5 л. води - 1 ст.л. соди/ лимонної кислоти
Nerses• 26 марта 2022
Ответ дляok1904
Саме так в ампулах.
Ампулы при тяжёлом состоянии до лёгкой переатропинизации. И остальные реанимационные мероприятия. Одним атропином не отделаться .
В качестве профилактики в зоне отравления подходят глазные капли.

Конфет04ка• 26 марта 2022
Ответ дляК@тен@
а почему при хлоре идти вверх, если хлор - летучий газ и будет ииспаряться наверх?
хлор тяжелее воздуха в 71/29 раза, стелется по земле
ok1904• 26 марта 2022
Ответ дляNerses
Так, чоловік сказав, треба протигази і озк, але їх не купити,та і не має населення таке купувати... Все інше ньюанси.
К@тен@• 26 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
спасибо!
ir.zhuck• 26 марта 2022
Ще є фосфорні бомби (які вже використовували москалі недавно).
То про фосфор потрібно знати, що він горить коли має доступ до повітря і на шкірі залишає опіки важкі. Тому потрібно дуже багато води, щоб змити ці часточки. Руками їх брати не можна.

І ще при ураженні будь якою хім.зброєю не можна знімати одяг через голову (потрібно розрізати)
ir.zhuck• 26 марта 2022
Ответ дляanna2104
И йод в аптеках
Кстати, никто не в курсе, почему пропала гречка?)
Бо гречку можна водою залити і через 5-6 години спокійно їсти. І ще, саме гречка дає всі потрібні корисні поживні речовини організму. Можна вижити на одній гречці!
ir.zhuck• 26 марта 2022
Ответ дляviastarkov
Пишу по памяти,детям 0.05-0.1 мг на кг,а взрослым от 2 до 6 мг.в/м
Дякую!
zag• 26 марта 2022
Ответ дляsveta minaeva
Мне посоветовали Атрпопин сульфат в ампул. Или платиффилин противоядие при химической атаке
Атропин при атаке зарином, при атаке ипритом (слышала в новостях и о такой вероятности) атропин не поможет
zag• 26 марта 2022
Ответ дляir.zhuck
Як розрахувати дозу?
В мене є декілька ампул атропіну.
Читала, что при атаке зарином ввести дозу атропина надо не позднее 10 минут после поражения. Доза 2-4мл. каждые 20-30 мин. до улучшения состояния.

zag• 26 марта 2022
Ответ дляNerses
а что с глазными каплями делать?
Kukysya• 26 марта 2022
Ответ дляMoonLoon
это простые действия, которые могут спасти жизнь. не хотите - не делайте.
Спасибо, автор.
rivara• 27 марта 2022
И ещё! Бутылки эти куда нить подальше от детей положите!!! И атропин противопоказания есть глаукома астма
rivara• 27 марта 2022
Ответ дляNerses
Човетуйте аккуратней. Это если точно определен яд и сузились зрачки, а то можно капнуть и через 40 мин потеряться в трёх стенах причем на три дня
ir.zhuck• 27 марта 2022
Ответ дляzag
В мене є 9 мл. Сподіваюсь хоч якось зможу підняти стан свій і врятувати дитину. Ношу з собою і шприці також...