1.Это правда, что без прописки мы не можем оформить внж, мед страховку, разрешение на работу? Тоесть находясь в лагере для беженцев , не имея прописки, мы просто висим в воздухе?
2. Что касается тех, кто вьехал в Германию по укр.паспорту-книжку очень старого образца - возможна ли прописка по такому паспорту? Или нужно переделывать на загран? Где и как, на каких условиях это делается?
3. Правда ли , что без внж мы не можем снять квартиру за деньги ?
Ответ дляappareils
И школу нужно искать самому. Ребенок прийдет в немецкий класс, будет адаптироваться, слушать речь, а после уроков учить язык на курсах в школе. Русских учителей тут нет вообще.
Якщо знайтеле велкам-клас, то будуть україномовні чи російськомовні вчителі. Але всюди по-різному організований процес. Мої ходять у велкам-клас, де разом діти від 11 до 17 років. Школою то поки назвати важко, радше психологічно їм легше. Тільки німецька (деякі уроки веде німець, деякі одеситка), англійська (одеситка), мати мастика (вчитель трохи знає російську, бо з Узбекистану, вчаться за українськими онлайн-піжрцсни кми відповідно до свого класу), фізкультура та мистецтво. Діти або зовсім не знають німецької,або трохи вчили.
Діти знайомої у Постдамі вчаться 4 уроки з німецькими дітьми, а потім 2 уроуи німецької у них разом, вчителька власне знайома (в Україні вона вчителем німецької працювала, захистила кандидатську, тому диплом не треба підтверджувати. Але її діти вчмлли німецьку в Україні.
Однокласниця моїх у селі під Мюнхеном, там біженців не так багато, вона ходить просто з німецькими дітьми у клас, теж німецької не вчила, але там є якась дівчинка, що знає російську, та допомагає.
Як знайдете, як потрапите...
Ответ дляAny
Як знайдете, як потрапите...
У місті де ми оформились, нам чітко сказали зараз тількі німецькі вчителі, можливо якщо трошки зачекаєм то вони знайдуть. Просто не були готові до таких подій. Ну нічого, діти будуть інтегруватись, як люблять казати німці😀
aleksa_petrova• 27 марта 2022
Ответ дляLianaa_06
Ukraine.regierung-oberbayern@reg-ob.bayern.de
Начните с этого. Это онлайн регистрация.
Не факт, что автор в Баварии