Хочу з дітьми виїхати до сестри,яка живе в Європі,на час поки війна,зараз в Івано-Франківську,підскажіть- до якого пункту пропуску з Польщею краще доїхати,чим доїхати,можливо є волонтери які допомогають, інформації про транспорт не можу знайти,або не беруть телефон
Ангелиночка31• 27 марта 2022
Ответ дляАлла Ф.
Вже голова кипить від пошуку, поселення так є багато,допомога виїхати нема, тільки бла бла кар але ціна 600 грн з людини,для мене на зараз це дорого
Такі орієнтовно ціни 400-600грн,діти-безкоштовно,дешевше не зустрічала.Раніше возили і безкоштовно, чи возять зараз не знаю.Машини ж на воді не їздять,їх треба заправляти,тому безкоштовно возити усі не можуть.
Карпатський грибар• 27 марта 2022
ІФ - Стрий - Самбір - перехід Краковець - Корчова.
Автобуси, до Стрия та Самбора поїзд, ходять, сподіваюся.
Легко обвинитьтчеловека в том что он ищет халявы,но вы не знаете ситуации,я с детьми собралась за 20 мин,так как ехал эвакуационный автобус и следующие неизвестно когда,так как город закрыт,и уехала,потому как ребенок меньший начал ночью кидаться,после взрывов.денег немного есть и я пытаюсь по максимуму экономить