Где ее подавать? Вижу в новостях что можно подать, а куда?
Светлана2409• 28 марта 2022
Ответ дляnata-provans
Так, обов’язково запитують адресу за якою ви проживаєте на новому місці
Обов´язково і читала тут від дівчат, що будуть перевіряти чи дійсно проживаєте за цією адресою. А знайома подавала, попросили зібрати підписи від сусідів,що вони вас дійсно там бачать
МаргаритаЛьвовна• 28 марта 2022
Ответ дляnata-provans
не знаете, а что насчет карты? действительно только ощадовскую надо открывать?
asoloviova• 28 марта 2022
Ответ дляСветлана2409
У мене в дії довідка моя +діти підтягнулася. Що з цим робити далі не знаю.
Можете показать как она выглядит? И она автоматом появилась или вы обновляли Дию?
Светлана2409• 28 марта 2022
Ответ дляasoloviova
Нічлго не оновлювала, з´явилися в документах і все
nata-provans• 28 марта 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Нічого ще не говорили про картку, тільки ксерокопії документів зробили та сказали подзвонять
В мене карта в монобанку під Дію підвязана