Дівчатка, що будемо робити?
"Брокард-Україна"
У великих містах України можна знайти магазини однієї з найбільших мереж збуту парфумів. А належить "Брокард" жительці Москви Тетяні Володіній через офшори. Виручка компанії становила 3,38 мільярда гривень.
Війна скоро закінчиться і треба шукати альтернативу.
"Брокард-Україна"
Ответ дляlawyer2006
То ви себе відносите до бандерівок? Я не знаю хто це, в офіційних документах такого не зустрічала. Вважаю, що це слово є провокативним під час війни і пропоную так не жартувати.
Не ображайтесь. Западеньскький діалект він такий, з гумором і не всі його розуміють. Зараз ми українці всі бандерівці і нацики. І це кажуть з гордістю, бо це в переносному значенні підкреслює наш патріотизм.
Приблизно так