Asteroidea• 28 марта 2022

Я розумію, що зараз багатьом не до парфумів, але…

Дівчатка, що будемо робити?

"Брокард-Україна"
У великих містах України можна знайти магазини однієї з найбільших мереж збуту парфумів. А належить "Брокард" жительці Москви Тетяні Володіній через офшори. Виручка компанії становила 3,38 мільярда гривень.

Війна скоро закінчиться і треба шукати альтернативу.
vihola• 28 марта 2022
Сефора зайде і Дуглас після війни

vihola• 28 марта 2022
І ноттіно
vihola• 28 марта 2022
Та й не здивуюсь, ящо брокард випливе і залишиться.
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ для vihola
Сефора зайде і Дуглас після війни
Добрі новини! Дякую 🌷
vihola• 28 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Добрі новини! Дякую 🌷
Та я так думаю, тобто це гіпотеза.
Новини такої нема поки)
tushka123• 28 марта 2022
У моей бывшей сотрудницы есть подруга,Татьяна Володина, работала в броке, но она Украинка и живет в Украине!
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ для vihola
Я з 2014 року принципово не купляла бренди паРаші. Про Брокард якось навіть не замислювалась 🤷‍♀️
Charming• 28 марта 2022
О, не знала, дякую за інформацію. Ну, святе місце пусткою не стоятиме))))
Чаюри• 28 марта 2022
Хорошо, что у меня запасов на целую полку( Выкинула беларусские моноароматы, которыми ароматизировала полотенца и постельное. Со временем разберемся, где лучше покупать.

автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ дляЧаюри
Так, в мене теж є деякі запаси, але їх -40% кожного грудня мене завжди радували та надихали на поповнення запасів
Lisi4ka_ksjy• 28 марта 2022
Нотіно і іноземні мережі (через посередників). Можливо дійсно сефора зайде
Lenusikkuz• 28 марта 2022
Святе місце пустим не буває. Не буде Брокарду, з’явиться щось інше. Мене взагалі це не парить. Аби війна закінчилася швидше.
AHetfield• 28 марта 2022
Є Жан Ніше, є Ароматек. Не знаю кому належить Бомонд. Це із офлайнових мереж де можна потестити парфумерію, косметику на собі. А онлайн-магазини нам доставляли і так. Просто довго чекати приходилось.
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ дляLisi4ka_ksjy
Щось нічого не бачу про власника Нотіно. Аби не виявилось, що теж якась мааасквічка володіє
Lisi4ka_ksjy• 28 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
То якщо не помиляюсь, чешська компанія. Але хто кінцевий бенефіціар - хто зна.
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ дляAHetfield
У Ароматеки з десяток магазинів і тільки у 5 містах України. А Брокард за останні 15 років розрослися по всій Україні.
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ дляLisi4ka_ksjy
Так, теж бачу інформацію про Чехію, але не про кінцевого бенефіціара
alena2013• 28 марта 2022
Ответ для vihola
І ноттіно
Хотела у них краску заказать, а они сейчас не работают, как и Езебра((
vihola• 28 марта 2022
Ответ дляalena2013
В Україну мабуть не пересилають.

alena2013• 28 марта 2022
Ответ дляAsteroidea
Эти их -40, особенно на парфюмы, часто все равно были дороже, чем на инсайтах.
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ дляAHetfield
Я так розумію, що ці магазини лише з нішею працюють? Мені це не підходить, я так би мовити з старовірів полюбляю Діор, Живанші, Гуччі, Герлен, Ланком
автор Asteroidea • 28 марта 2022
Ответ дляalena2013
Можливо. Я ніколи ні з яких сайтів парфумерію не замовляла. Бувало так, що вигідно було замовляти з сайту Брокард, ніж купувати в магазині. То я придивлялась-принюхалась в магазині, а замовляла з їх сайту
alena2013• 28 марта 2022
Ответ для vihola
В Україну мабуть не пересилають.
Да, ни нам, ни парашке.
lawyer2006• 28 марта 2022
Ответ дляCharming
Пусткою? 😄 Чи пасткою? Чи порожнім?
Charming• 28 марта 2022
Ответ дляlawyer2006
Пусткою? 😄 Чи пасткою? Чи порожнім?
Пусткою, то у нас, бандерівців ,сленг такий
lawyer2006• 28 марта 2022
То ви себе відносите до бандерівок? Я не знаю хто це, в офіційних документах такого не зустрічала. Вважаю, що це слово є провокативним під час війни і пропоную так не жартувати.
emerald_88• 28 марта 2022
Мейкап
Missdior_22• 28 марта 2022
Я буду скучать😪если действительно закроют. В бомонде далеко не тот ассортимент товара
Missdior_22• 28 марта 2022
Ответ для vihola
І ноттіно
А там оригиналы парфюмов?
vihola• 28 марта 2022
Ответ дляMissdior_22
А там оригиналы парфюмов?
Так, але знайдуться завжди ті, хто буде доказувати, що ні.