Хочеться почути ваші думки. Дивіться, питання Криму вирішено ( хай і на 15 років), ЛНР/ДНР зрозуміло; не вступ наш в НАТО, а також ми - без´ядерна держава. Чи буде він робити ще свої наступи?
все ники заняты• 29 марта 2022
Ответ дляAlina1504
На границы 23.02 было бы очень хорошо вернутся и закончить войну
Тогда правда непонятно на кой вообще было начинать им это, если вернуться на исходную. Но я понимаю , что у бункерного деда уже последняя стадия деменции
Ответ длявсе ники заняты
Границы 23.02 здесь и сейчас и прекращения огня - это благоприятный исход. Хотя, уверенна он весь Донбасс будет хотеть захватить . И возможно Каховакую ГЭС,
КВІТКА-6965• 29 марта 2022
Ответ длявсе ники заняты
Ну як нащо? Розгромити нашу техніку, війська, міста.
Щоб нам було що відновлювати і чим звйматись поки вони Донбас ’визволяти’ будуть(((
Ответ длявсе ники заняты
Вот того я і боюся. Вони ж стільки готовили свій народ, місяц , за їх словами, пабєдоносно тут оперировали. І тут вийти на ті ж рубежі. От під яким соусом таке подати?
COTTONNAJA• 29 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Благоприятный исход это границы 1991 года плюс
так и х.ло не против а даже очень за, 91г до референдума
Ответ дляagata116
зачем вы делите шкуру не убитого медведя...
еще ничего не решили! Рашке нельзя верить((
..схоже,що тягнуть час, у них з 1 і призив і 100 тис.нових контактників ,які договор заключили ’звільнять ’Україну... та підтягують нове озброєння, от сьогодні з під Калінінграду забрали та до нас везуть. і зі сходу женуть техніку, а це не швидко.. Хотіла б я помилятися, АЛЕ...
ІнфоВійська України/Ukraine
@i_army_org
2 ч
🇺🇸Держсекретар Ентоні Блінкен про перемовини Україна-РФ:
«Не бачу ознак того, що переговори між Україною і рф ефективно просуваються, тому що ми не бачимо, щоб кремль підкріплював дії словами. Є те, що говорить росія, а є те, що вона робить. Ми зосереджені на останньому» — CNN.
@i_army_org
2 ч
SovaNaSevere• 29 марта 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
в смысле? а шо ж он, бортанет ’глав республик’, с которыми там бумажки о признании подписывал?
Ответ дляЕленнн
І в мене склалося таке враження. Не так просто цей маразматик відпустить нас