Сьогодні якось накрило, нерви сдали остаточно...місто каштанів
Ola_la-d152• 30 марта 2022
Ответ дляviika65
где не продают? везде все продают уже, а некоторые и не переставали.
В Одессе кажется не продают. Я правда не особо искала, но в ближайшем АТБ где делаю покупки, точно на полках алкоголя нет, и в пивном холодильнике вода. Хотя я б сидра выпить пожалуй не отказалась.
Ответ длялюда матв
Я в місті « речовий ринок» вчора перший раз був інцидент . Мене так накрило . Ще не можу прийти в себе , випила гідазепам і нічого не легше
Теж з цього міста, чула, що було. Бо дехто з колег не чув і спав.
Не знаю, може того, що мене вчора накрила депресія зовсім по іншому питанню і мене крило, але було все одно. Думала, як заб´є, то так і буде. Ще заспокоювала подружку.
Ответ дляrozmari7
С удовольствием смотрю ролики в инете как действуют санкции в расие, видео о результатах работы байрактара. Меня очень успокаивает.
Я Вам заздрю по хорошому. Неї просто пос…ти як вони живуть і будуть жити… Моя паніка пройде лише коли вони підуть з нашої країни, а як вони будуть жити мені все рівно. Мене цікавить як буду жити я, а на це питання оптимістичної відповіді не має😥
Cамая умная• 30 марта 2022
Ответ дляviika65
а можно и нам посмотреть?
підпишіться на ТГ канал ’Оперативний ЗСУ’, там багато такого втішного)