Приїхала з дитиною 2х років і сестрою чоловіка 13 років на ЗУ до кума, проживаємо тут вже три тижні, гроші закінчуються((( Розпочала розмову про те, щоб оформити на нас виплати, 3 тис на дітей і на себе 2, ну і плюс на кожного 450 грн на оплату комунальних послуг. Боже, що я почула в свою адресу, тільки спробуй, нехай оформлюють ті, хто лишився своїх будинків, сюди прийде потім комісія, я не дам нічого формити((( от думаю, що робити далі, додому повертатися не варіант, постійні обстріли, шукати інше житло, грошей вже мінімум
ksusha1155• 30 марта 2022
А кум при чем? Идите и лфомляйте переселенские. За коммуналку не хочет- не надо. Комиссий не будет, это физически нереально всех проверить, скорее всего проверять булут по имущественному реестру.
Ответ дляksusha1155
Потрібно буде вказати адресу проживання, номер телефону власника житла? Якщо він про це дізнається, то взагалі на вулицю нас вижене
Olga- da52• 30 марта 2022
Я у родственников живу, перед оформлением спрашивала разрешение указать их адрес. Есть люди, которые почему-то этого очень бояться. Так что ваши не единственные неадекваты.
ksusha1155• 30 марта 2022
Ответ дляEm1liya
У меня спрашивали только адрес
ksusha1155• 30 марта 2022
Ответ дляEm1liya
Если он такой неалекват, то меняйте жилье
nata-provans• 30 марта 2022
Ответ дляEm1liya
І жінка його так само накинулась, що я за ті копійки взагалі цю розмову почала ((( а для мене зараз це гроші
Для вас це зараз 8 тисяч, якщо ви ще отримаєте гроші на сестру чоловіка
Так, при реєстрації потрібно адресу вказати, без номеру телефона
В нас живуть люди в двох квартирах, ми ще самі возили одних на те оформлення) і іншим запропонували, але в них здається гроші є, та скоро хочуть в Київ їхати, то вони відмовилися
Коли будуть виселятися, то потрібно прийти та щоб зняли з реєстрації, так як виплати тільки тоді, поки ви як переселенець
nata-provans• 30 марта 2022
Ответ дляksusha1155
Я так розумію, що автор зараз безкоштовно живе, і грошей на оренда мало, тим більше важко знайти, але хто шукає, той знаходить
Ответ дляEm1liya
Адресу вказуєте , а ніяких контактів та документів від власника не витребовують.
Читала, навіть, що мають згодом в Дія внести можливість оформлення допомоги, через геолокацію.
Ответ дляnata-provans
Мені сказали в Цнап, що при виселенні бажано передзвонити і попередити. Не вимагається, щоб приходити і особисто якось зніматися з обліку ТПО
nata-provans• 30 марта 2022
Ответ дляMagaMama
А ещё можно узнать, есть ли какой-то центр для переселенцев и зарегистрироваться там.
Теж хороший варіант
Спробувати пояснити ситуацію
Але як потім жити з такими родичами
Спробувати пояснити ситуацію
Але як потім жити з такими родичами
Какой-то странный у вас кум. Я не понимаю чего он боится.
Мы приехали к родителям мужа в Киевскую область, в селе сразу сказали подойти в сельсовет и зарегистрироваться всем приехавшим. Это было еще до того как обьявили про выплаты.
Кума в селе во Львовской области живет у родственников, тоже зарегистрировалась сразу.
Читала, что позже можно будет в Дие зарегистрироваться.