olya2505• 30 марта 2022

Муки выбора) Прошу совета.

Девочки кто видел вживую? мерял,щупал или уже сносил. Как по качеству?
Zelenkа• 30 марта 2022
Ответ дляolya2505
Дякую за пораду)
Будь ласка! До речі, прати можна у машинці)
автор olya2505 • 30 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Це взагалі супер)))
Zelenkа• 30 марта 2022
Ответ дляolya2505
Це взагалі супер)))
А да, розмір йде як наш, тільки в Адідас, якщо це взуття з польських сайтів, більшомірить трохи і у них розміри типу 1/3, 2/3 і т.д. і не на широку ногу однозначно.
автор olya2505 • 30 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Ви дуже мені допомогли. Передивлюся ще раз уважно . І добре ,що не на широку ногу.
Zelenkа• 30 марта 2022
Ответ дляolya2505
Це я ввечері 23 лютого обирала собі кеди Ванс на польському сайті, а тепер радію, що восени купила взуття, як знала....
автор olya2505 • 30 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Я теж хотіла взяти ще взимку,але ....
PsyCoach• 30 марта 2022
Ответ дляolya2505
Просто питаю поради) потрібно терміново заказати . Про інші проблеми і свої ’муки’ не пишу.
у меня два сына, я им каждый год покупаю новый размер Нью Беленс, так как уверена, что они выдержат все)
мульти1• 30 марта 2022
замш и белые нет
флена• 30 марта 2022
1 и 3 я бы точно сейчас не покупала бы
Penni• 30 марта 2022
А что за модель на втором фото?
автор olya2505 • 30 марта 2022
Ответ дляPenni
А что за модель на втором фото?
Nike Air Jordan Retro 1 Low “Canyon Rust”
Penni• 30 марта 2022
Ответ дляolya2505
Симпатичные! Спасибо!
vlastaa• 30 марта 2022
Ответ дляPsyCoach
Це правда, в мене є кросівки, яким років 8, вони невбиваємі. Носила їх всюди і в машинці прала, якість супер, варті кожної копійки
автор olya2505 • 30 марта 2022
Ответ дляvlastaa
У мене є такі Nike air Max. Ношу восьмий рік.
PsyCoach• 30 марта 2022
Ответ дляvlastaa
так и есть) я со старшим еще экспериментировала, то Адидас, то Скетчерс, еще какие-то покупала. Но уже наверное лет 5, просто жду распродажу и покупаю своим нью беленс. Эти кроссовки даже торможение носком на самокатах выдержали)) не без потерь конечно, но сезон доносили.
А если в них просто ходить, то не представляю, как их вообще реально сносить)