Чарівне зіллячко• 1 час назад
Золоті судді України
Анатолія Целуха, колишнього суддю Малиновського районного суду Одеси, засудили до п’яти років ув’язнення за хабар у 2,5 тисячі доларів. Попри вирок, Вища рада правосуддя відправила його у почесну відставку. Після цього він отримав майже 400 тисяч гривень вихідної допомоги та близько 470 тисяч гривень довічного грошового утримання.
Інший екссуддя цього ж суду — Олексій Буран. У 2016 році його викрили на отриманні хабаря за «потрібне» рішення у цивільній справі. Під час обшуку Буран чинив опір детективам НАБУ, застосував травматичний пістолет і втік через вікно.
У 2019 році Вища рада правосуддя також відправила його у відставку. Орієнтовний розмір виплат, які він отримав при звільненні, становив близько 1,6 млн грн. Крім того, екссуддя й досі має довічне грошове утримання.
Принцепесочка• 1 час назад
правильно.
им миллионы, а общество кивает на пенсионеров с мизерными пенсиями.
Пес Патрон• 1 час назад
Ну прелесть, Свириденко- стюардесса Ермака и иже с ней тоже претендуют.
Уже и законопроект склепали. Видно немного раньше положенного подали в ВРУ. Слуги народа- как основатели новой Украины - якобы тоже должны быть на попечении этой новой Украины до конца дней своих.
Правда кони двигали на фронте не они..ну то такое
Лупаю цю скелю• 19 минут назад
Гнилая страна. Не понимаю нафига люди ее защищают и еще и гордятся этим. По факту рабы защищают хозяина и свои кандалы.