Киев как доехать с левого берега на правый?
Cvetoookkk• 30 марта 2022
⚡️Відсьогодні для громадського транспорту відкривається Південний міст
🚌 Через Південний міст курсуватимуть автобуси №22 від вулиці Медової до вулиці Тростянецької та №91 від вулиці Анни Ахматової до станції метро Голосіївської.
🚗Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть Північний та Дарницькі мости.
❗️Водії мають пропускати машини «швидкої» допомоги та машини з гуманітарною допомогою.
Ответ дляireni_
Смотрите какой транспорт ходит, и конечный маршрут. Долго ждать, но автобусы ходят
91 я так поняла уже не ходит, изменился маршрут
Businka_05• 30 марта 2022
Ответ дляKalipso- Rose
Смотря откуда и куда. Оптимальный вариант - кольцевая электричка. А там смотреть, как добраться до электрички и от нее.
Businka_05• 30 марта 2022
Ответ дляKalipso- Rose
91 ходит. Ежедневно. Маршруты сейчас могут быть изменены. Изменения, если есть, публикует КМДА.