Вот это нервы у человека! Хочу себе такого! Одна одинешенька... Хотела видео вставить, но не получается( Я про Арестовича, он крут!
Николь1986• 31 марта 2022
Первую неделю он меня завораживал. Прошло. Красивая картинка осталась, а его речи больше не вставляют.
Ответ дляsyperrizhik
Мне кажется с ним тяжело в быту и в отношениях
Думаете тиран?
Ответ дляЛучик_лучик
Фу, противный он.
Почему? Такой спокойный, голос ррррр....
Не дай Боже зі мною такий житиме. Які нєрви?))) Відправьте на передову, і ми подивимось, чи такий він балакучий там буде. Меле все те, що командувачи кажуть ЗСУ. Один в один, але часом пізніще. В мене чоловік там, то каже це саме, що ваш кумир, тільки на сутки раніше. Як мужик взагалі не подобається. Невже біля вас такі погані чоловіки, що Арестович подобається?
Лучик_лучик• 31 марта 2022
Ответ дляjuli152008
Самовлюблённый
Ответ дляYana_pl
Да как сейчас вообще никого толкового, одиноко