Хто може підказати як можна відправити , якою поштою чи службою доставки ? Родичі поїхали з України , потрібно відправити їм речі . Що потрібно для відправки та хоча б орієнтовно чи дуже довго буде їхати і чи дорого це коштує ?
Автор, є Meest Туреччина і Нова пошта шоппінг в Туреччині. Правда вони доставляють з Туреччини в Україну. Напишіть їм у підтримку, можливо вони доставляють і з України зараз.
Якщо ні, то Укрпошта мала б доставляти, ось список країн і вартість. Можете теж їм в чат написати, або сходіть на найближче відділення, якщо у вас є можливість і безпечно: