Hosanka• 01 апреля 2022

Давайте ділитись як можна вийти на польский ринок.

Дівчата давайте думати разом,як вийти з продажами на польский ринок. Чи реально зараз торгувати там на площадках і відправляти з України. Чи дорого виходить доставка?
Kisska12• 01 апреля 2022
У поляков выбор и в магазинах шикарный... Смысл покупать на площадках.
zara-dara• 01 апреля 2022
вивчіть:
- потреби полякув
- порівняйте з потребами українок ( спосіб життя )

і буде вам відповідь
автор Hosanka • 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
вивчіть:
- потреби полякув

і буде вам відповідь
Думаєте не зацікавить?
КВІТКА-6965• 01 апреля 2022
Ответ дляHosanka
Думаєте не зацікавить?
А що таке унікальне і дешевше по ціні можна купити в нас?
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляHosanka
Думаєте не зацікавить?
виникло питання у вас, ви і думайте...

чи ви чекаєте готову відповідь ?

читала тижнів два тому, як переселенці в Австрії на 3 третій день перебування відкривали бізнес...

в коментарях їх швиденько ’отрезвили’
Lana.._• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
виникло питання у вас, ви і думайте...

чи ви чекаєте готову відповідь ?

в коментарях їх швиденько ’отрезвили’
Так шо і не відкрили?
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляLana.._
Так шо і не відкрили?
Дядько ГУГЛ вам в допомогу.

там є всі відповіді на всі питання

відкрию вам таємницю, ні не відкрили ...
Lana.._• 01 апреля 2022
Автор, а що ви продаєте?
Lana.._• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
Дядько ГУГЛ вам в допомогу.

там є всі відповіді на всі питання

Слабаки)
World Shop• 01 апреля 2022
Заинтриговали,Автор
А чем собрались поляков удивить? Хоть не куртки -зефирки по дропу с 7-го км?)
Lana.._• 01 апреля 2022
Автор, чекайте, скоро наші постараються відкрити для нас етсі
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляLana.._
Слабаки)
ги-ги

не слабаки можуть відкрити бізнес в Австрії на 3 день перебування в ній...

ну-ну
почитайте для цікавості, які вимоги треба виконати щоб відкрити бізнес.
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляLana.._
чекаю на етсі
Lana.._• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
ги-ги

ну-ну
Я жартую )
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
Заинтриговали,Автор
автор чекає на повну відповідь, бажано розгорнуту
World Shop• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
інтріга зберігається
Почекаю рзом з Автором. Дуже креативна тема
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляWorld Shop
інтріга зберігається
немає нічого неможливого...

але повангую... нічого не дочекаємось ...
Lana.._• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
немає нічого неможливого...

Так шо чекати? Треба думати разом)
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляLana.._
Так шо чекати? Треба думати разом)
думайте

читайте

цікавтесь
і буде - Відповідь !
kabatosa• 01 апреля 2022
Напевно для початку товар повинен відповідати вимогам законодавства щодо санітарних норм, сертифікати якості, не знаю як в Польщі, а в нас на імпортний товар повинен бути сертифікат відповідності
Olena Dnepr• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
чекаю на етсі
а что это ?
Zelenkа• 01 апреля 2022
Ответ дляkabatosa
І продумана система повернення/обміну згідно закону. А не як тут, то теми про 3 гривні, то про впарені сапожки іншої моделі)
Mila 11• 01 апреля 2022
На «подумати». Надихнула приємно на днях одна дівчина, вона з Херсону переїхала в зу і відновлює свою мануфактуру там поки що. Ментально все одно в цій же країні, де аудиторія в близькі погляди на життя, закони і смаки ті ж. Є певні проблеми з постачанням, але є і позитивні моменти, хоч багато хто не має змоги купити ту річ поки, але багато, хто має можливіть чи з інших країн навпаки, купує в наших наше, щоб підтримати і допомогти.
Sanechko• 01 апреля 2022
Там реально ціни нижчі, якість- краща. І не має такого, що забороняють приміряти білий одяг- колись тут була така тема.За марковими речами мало хто ганяється.
inco• 01 апреля 2022
Мне самой интересно чем можно заинтересовать ЕС. Не Польша, а Испания. Ни разу не видела наших продуктов и из России. Кефир покупала производства Германии. Нет такого разнообразия тортов, конфет и печенья как в рошене. Почти нет конфет я бы так сказала. Аж скучаю. Всё остальные продукты есть своего производства. Ещё кефира нормального не хватает. Почему рошен не поставляет сюда конфеты? Значит испанцам это не надо.
Sanechko• 01 апреля 2022
От цукерки, шоколад, печиво, випічка- в Україні набагато смачніші. І вибір- набагато більший. І, взагалі, всі продукти- кращі у нас
Малышка• 01 апреля 2022
Перша справа, це оформити все офіційно і по законодавству, а нюансів багато.
Друге- доставка, швидка, без затримок і пошкоджень.
А третє, це вже зацікавлювати.
Leto32• 01 апреля 2022
Ответ дляinco
Потому что Европа ест свое ,зачем ей украинское???
Это только мы можем продавать испанское итальянское польское!!когда свое можем .
zara-dara• 01 апреля 2022
Ответ дляinco
тому, що в цукерки рошен не відповідають нормам...
чи це для вас новина ?
NataD• 01 апреля 2022
Мы сейчас в Польше, вообще не проблема с печеньем, шоколадом-всего валом и вкусно. А вот насчет молочки- очень большие сроки хранения, естественно значит много консервантов. В целом много продукции мы в Европе покупаем и естественно все имеет сертификаты и соответствует стандартам.