Дівчата давайте думати разом,як вийти з продажами на польский ринок. Чи реально зараз торгувати там на площадках і відправляти з України. Чи дорого виходить доставка?
КВІТКА-6965• 01 апреля 2022
Ответ дляHosanka
Думаєте не зацікавить?
А що таке унікальне і дешевше по ціні можна купити в нас?
World Shop• 01 апреля 2022
Заинтриговали,Автор
А чем собрались поляков удивить? Хоть не куртки -зефирки по дропу с 7-го км?)
World Shop• 01 апреля 2022
Ответ дляzara-dara
автор чекає на повну відповідь, бажано розгорнуту
інтріга зберігається
Почекаю рзом з Автором. Дуже креативна тема
Ответ дляkabatosa
Напевно для початку товар повинен відповідати вимогам законодавства щодо санітарних норм, сертифікати якості, не знаю як в Польщі, а в нас на імпортний товар повинен бути сертифікат відповідності
І продумана система повернення/обміну згідно закону. А не як тут, то теми про 3 гривні, то про впарені сапожки іншої моделі)
На «подумати». Надихнула приємно на днях одна дівчина, вона з Херсону переїхала в зу і відновлює свою мануфактуру там поки що. Ментально все одно в цій же країні, де аудиторія в близькі погляди на життя, закони і смаки ті ж. Є певні проблеми з постачанням, але є і позитивні моменти, хоч багато хто не має змоги купити ту річ поки, але багато, хто має можливіть чи з інших країн навпаки, купує в наших наше, щоб підтримати і допомогти.
Мне самой интересно чем можно заинтересовать ЕС. Не Польша, а Испания. Ни разу не видела наших продуктов и из России. Кефир покупала производства Германии. Нет такого разнообразия тортов, конфет и печенья как в рошене. Почти нет конфет я бы так сказала. Аж скучаю. Всё остальные продукты есть своего производства. Ещё кефира нормального не хватает. Почему рошен не поставляет сюда конфеты? Значит испанцам это не надо.
Ответ дляinco
Потому что Европа ест свое ,зачем ей украинское???
Это только мы можем продавать испанское итальянское польское!!когда свое можем .
Ответ дляinco
тому, що в цукерки рошен не відповідають нормам...
чи це для вас новина ?
Мы сейчас в Польше, вообще не проблема с печеньем, шоколадом-всего валом и вкусно. А вот насчет молочки- очень большие сроки хранения, естественно значит много консервантов. В целом много продукции мы в Европе покупаем и естественно все имеет сертификаты и соответствует стандартам.