С прошлой недели вроде должна была начаться. Как у вас. По всем ли предметам? Много учителей слились в закат?
Результат:
вже голосів:
79 (59.85%)
Проводят
30 (22.73%)
Проводят, но не все
17 (12.88%)
Результаты
6 (4.55%)
Нет
У молодшої дитини вчительку евакуювали з села на Житомирській трасі (неподалік від столиці) 7го березня, вибиралися пішки, а потім автобусами через поля, майже добу добиралися в місце евакуювання, з 10го розпочались заняття в Зумі. Низькій їй уклін!
Вчителька з іноземної мови розпочала дистанційне навчання з 14го.
У старшої дитини з 14го розпочалася математика та одна з іноземних мов. Знаю, що ці вчителі розпочали заняття по всім своїм класам. Величезна їм подяка за це!
З 28го розпочались і інші предмети, крім одного. Дуже мало самих учнів, багато роз’їхалися, деякі закордоном пішли до шкіл.
Директор наш просто молодець, дуже допомагав, і педагогічній родині і багатьом сім’ям. Дуже багато допоміг нашим захисникам міста.