polesskaya• 01 апреля 2022

Немецкий не с нуля

20 лет назад учила немецкий
Забыла много
На бытовом уровне говорю плнимаю

На каких ресурсах можно учить немецкий не с нуля?
Ютуб, учебники?

Спасибо
NNGG• 01 апреля 2022
Nikos Weg, на сайті DW
Леди Репях• 01 апреля 2022
Учебники Schritte neu (там разные уровни), к ним есть аудио. Учебники ’Menschen’, тоже с аудио. Есть много хороших видео на Ютубе, но Вам нужно знать свой уровень и искать уже в соответствии с ним. Ну или вводите по темам ’Verkehr’, ’Reisen’ и т..д.
Pole• 01 апреля 2022
Послухаю і я, донька вчила до 9го класу.
А в Гете-Інституті ніхто не вивчав? Там зараз за копійки можна записатися на курс.
AnnaOst• 01 апреля 2022
Ответ дляPole
А ви давно перевіряли наявність місць? Бо буквально за пару днів після того як вони оголосили про знижку 99 відсотків, всі місця зникли
Olgastasovna• 02 апреля 2022
В Гете-Інституті неможливо забронювати жодний курс. Я двічі довідка вільні місця. Потім чекала пісьмове підтверження та пісала їм листи. Вони відповідали, щи міст немає, але на курс на сайті запісувалась.
Iulia2310• 15 мая 2022
https://t.me/ddeutschmarathon
30 уроків німецької з нуля (підготовка до перегляду серій nicos weg a1)