Чупокабра• вчера в 00:45

Скільки грошей ви б заплатили своєму МЧ за машину?

Ситуація така, мені потрібно машина, я почала шукати, мій МЧ взявся за це діло сам, , я озвучила йому +- бюджет, він почав дивитись машини на порядок дорожче, точніше значно дорожче, це все тривало 2-3 місяці, за цей час в мене трохиивпали заробітки і із бюджету на машину мені довелося взяти 3500$ тис, думала зароблю- покладу назад.
Тут він знайшов і привіз мені машину, скільки вона коштує не каже, але вона не дешева.
До озвученого мною бюджету мені не хватає 4 тис. І як бути?
Дати мовчки як є чи пояснити ситуацію?
Не люблю нічого такого пояснювати і просити? Як поступити?
МадамОхмури• вчера в 15:11
Ответ дляЧупокабра
Блін, ну справді, сволоч яка
Ваші вам всі авто дарували?
Нет, мне только дарственную на квартиру оформили.
Но там не надо на СТО состояние оценивать, там оценщик своё дело знает
МадамОхмури• вчера в 15:14
Ответ дляЛюблю порядок
Перевірка на сто це само по собі смішно))))
а где, по Вашему, происходит осмотр авто и оценка его тех. состояния, как не на СТО с ямой, подъемником и всяким оборудованием?
может осмотр у гинеколога или стоматолога нужен?
Люблю порядок• вчера в 15:16
Ответ дляМадамОхмури
В сертифікованому місці для цього,бо на сто вам можуть сказати ,що завгодно і бути некомпетентними механіками в принципі
МадамОхмури• вчера в 15:19
Ответ дляЛюблю порядок
к счастью, у меня есть знакомые владельцы СТО, и у них компетентные механики в приницпе, лошпедов не держат
а кто там сидит в ’сертифицированном месте’ и что он может сказать, понятия не имею. может тоже ’що завгодно ’
Люблю порядок• вчера в 15:20
Ответ дляМадамОхмури
Після сто в людей завжди проблем тільки додається
МадамОхмури• вчера в 15:21
Ответ дляЛюблю порядок
Ну конечно, именно для этого СТО и созданы!
То ли дело ’сертифицированные места’
Люблю порядок• вчера в 15:26
Ответ дляМадамОхмури
То ли дело ’сертифицированные места’
Офісний сервіс первної марки автомобілів,а не гаражі
Перекус беру завжди• вчера в 15:35
Ответ дляЛюблю порядок
Що це за окремі сертифіковані місця?
Перекус беру завжди• вчера в 15:36
Ответ дляЛюблю порядок
Офіційний сервіс дилера також називається СТО, якщо що.
Люблю порядок• вчера в 15:42
Ответ дляПерекус беру завжди
Ні,це не сто гаражне ,і ціни значно відрізняються від гаражу
Перекус беру завжди• вчера в 15:48
Ответ дляЛюблю порядок
Але ж це все одно СТО
автор Чупокабра • вчера в 15:49
Ржачно так як дві досвідчені знаючі і даючі авторитетні поради дами сруться за термін СТО
Перекус беру завжди• вчера в 15:53
Ответ дляЧупокабра
Ви там вирішили своє питання? Що сказали хлопцю про гроші?
ДлинноНожка• вчера в 16:48
Ответ дляЧупокабра
Продавець хтось з його знайомих, він от ввечері дзвонив і питав що я вирішила чи щалишаю машину.
Автор, ротом питаєте про вартість машини.
Якщо підходить по ціні і параметрам, купуєте.
Якщо по ціні дорого, то говорите молодому чоловіку, що у Вас не вистачає грошей на таку.
БоВжеВільна• вчера в 17:22
Ответ дляЧупокабра
Опитниє люді? Це хто- ви?
то ви ж сюди звернулись навіщось
Вам телефонограмма• вчера в 18:57
Может я старомодная , но это проблемы мч, а не мои, эта часть которой не хватает.
автор Чупокабра • вчера в 19:09
Ответ дляПерекус беру завжди
Так, вирішили. Сказала як є
Меня не звали• вчера в 21:32
Ответ дляЧупокабра
Мені і так ясно що вона коштує на 60% більше ніж в мене є, що мені дасть точна сумма?
як мінімум ви озвучите - коханий, ти поспішив, бо у мене всього....а далі крок за ним. Вашого питання в темі поки не розумію...
Меня не звали• вчера в 21:33
Ответ дляБабця в мештах
Ну так скажите ему об этом ртом!
ну автор мабуть вважає, що є інші способи, за якими пришла на порадницю...
Меня не звали• вчера в 21:35
Ответ дляЧупокабра
30 я думаю
не по темі...блін де ви знаходите таких щедрих???

по темі. Якщо він готовий додати 20 тис, то 23 я думаю не проблема.
МадамОхмури• вчера в 22:47
Ответ дляЧупокабра
Так, вирішили. Сказала як є
ииии?
автор Чупокабра • вчера в 22:48
Ответ дляМадамОхмури
ииии?
Ну все. Вирішили. Питання закрите.
МадамОхмури• вчера в 22:48
Ответ дляЧупокабра
Ну все. Вирішили. Питання закрите.
Ходите пешком и копите на велосипед?
автор Чупокабра • вчера в 22:49
Ответ дляМадамОхмури
Ходите пешком и копите на велосипед?
Ні
автор Чупокабра • вчера в 22:55
Ответ дляПерекус беру завжди
Все ок, машину залишу, гроші дам які є.
вкрации• вчера в 23:19
Ответ дляЦукрові вишні
Так скажите ему сразу. Вася извини у меня форсмажор и денег сейчас 6500. Так что или давай отложим покупку или я тебе потом отлам
Потрібно так і зробити, але без ’я тобі потім віддам’. Раптом автор не зможе тієї суми заробити, щоб потім не була винна, і не думала, де ж ті гроші взяти. Ну, або, якщо зможу, то віддам.
вкрации• вчера в 23:27
Ответ дляЧупокабра
Все ок, машину залишу, гроші дам які є.
Молодець чоловік, а вам не протрібно було переживати, і сказати все як є.
автор Чупокабра • вчера в 23:31
Ответ длявкрации
Якось незручно мені стало, але так і потрібно було зробити, зараз це очевидно для мене