Девочки, буду признательна за наводки на продуктовые магазины и рынки . Пришлось приехать в Ужгород . Город почти не знаю . И я и дочка с капризными желудками . Была сегодня на рынке на Карятовича, выбор маленький, с телятиной беда ....
Была в Старом городе в Мясной лавке, телятины нет . Свинина, куры .
Ответ дляTalabama
Із супермаркетів, може бути хіба у Дасторі, там гарний вибір м´яса, зазвичай.
Дуже дякую
Ответ дляalena2013
Я мясо любое беру только в Дасторе. Муж еще покупает в мясном магазине в районе рынка Белочка. Только в Смаке не берите, он тоже рядом с Белкой.
Дякую
Ответ дляolia_1610
Ви в якому районі живете? На Проспекті Свободи (район автовокзал,маг.Юбілейний)є магазини з м´ясом. Називають в народі у Ростика або у Роми. У них завжди свіже м´ясо і є телятина.
Щиро дякую !
Ответ дляolia_1610
Не могу найти на карте в районе автовокзала маг Юбілей, напишите ориетир пожалуйста .
Ответ дляlili79
А ми в області. Шукали кров´янку. Так на нас як на психічно хворих дивились
. Навкруги все копчене - сало, ковбаси, ратиці...зате спробували кнедлики, торгоню, мамалигу
Закарпатці не готують кров’янку. В деяких селах, коли ріжуть худобу злівають кров. Тут готують гурку- це така ковбаса з рисом і лівером. Спитайте. Це теж місцвий спецілітет.А за кров’янкою треба їхати на Львівщину. Ви праві тут все копчене. На Пасху будуть ще купувати шовдарь. Копчене м’ясо будуть варити, щось по типу буженіни.
Ответ дляAksinia8555
Пишу Вам орієнтіри. Магазин М’ясо (у Роми) знаходиться Проспект Свободи 49., біля кафе Медок, парикмахерська Миррор,магазин Художник.
Другий магазин знаходиться Пр.Свободи 52,за аптекою 24/7. Можна спитати У Марічки або Ростика.
Ответ дляolia_1610
Новий завоз в понеділок. Все приготують десь з 11 години. В суботу до 14, в неділю не працюють.
Очень благодарна !