Подскажите, где на Левом Берегу Киева можно купить хорошие кроссовки. Какие магазины открыты
Cамая умная• 02 апреля 2022
Бачила, що працює Конфіскат. і там повно взуття. не знаю, наскільки воно вас задовольнить, але отаке)
Carrie Bradshaw-Preston• 02 апреля 2022
Подбираете в розетке. В точке выдачи примеряете, что подошло и понравилось - выкупаете.
Cамая умная• 02 апреля 2022
Ответ для8Amidala8
А де саме знаходиться ? Чи вони всі працюють?
ну от я живу на Позняках, той, що біля метро Позняки , працює. чула, що й інші працюють.
також бачила рекламу, що працюють Хумани.
Якщо без примірки чи ви знаєте розмір, то Інтертоп.Я наразі на ЗУ,виїжджали у зимовому взутті,довелось шукати,але з моїм 41-м ,не ще той квест. Замовила 2 розміри, одна пара не підійшла,я зробила повернення. За 3 дні навіть кошти повернули на карту,хоча в мирний час могли і до 30 діб перераховувати