Marine_29• Изменено 03 апреля 2022

Поширюйте ... не хай знають, які вони тварини...

Шановні сердобольні європейці і інші поціновувачі великої руської культури!!! (включно з українцями), сьогодні я цілий день дивлюсь фото і відео зі звільнених міст і сіл Київської області. Моєї рідної Київської області. І от що я вам хочу сказати:

Кожного разу, коли ви будете казати про вєлікій рускій балєт, я буду розказувати вам історію неодноразово зґвалтованої на очах у батьків, а потім викраденої російськими нелюдами молодої вчительки з Броварів. Про десятки, а може й сотні зґвалтованих українських жінок. Часто на очах у дітей. Про 15-16 річних дівчаток з Бородянки, які зазнали страшного насилля кадирівцями. Про тіла п’ятьох зґвалтованих молодих дівчат, вбитих і залишених прямо на дорозі. Про оце мерзенне «будем тра*ать хохлушек» в перехватах. Ось що я вам скажу у відповідь про галімий вєлікій руський балєт.

Кожного разу, коли ви будете мені казати про вєлікіх руських композіторов, я буду вам розказувати історію дівчинки, на очах якої і її маленького брата в маріупольському підвалі не один день помирала їхня мама. А потім з трупом мертвої мами діти були вимушені і далі ховатися в підвалі від обстрілів. Про хлопчика з Гостомеля, на очах якого російські солдати застрелили його батька. А потім хотіли вбити і сина, але той вижив. Про дівчинку, якій вистрілили прямо в обличчя. Про малюка, який тікав з бабусею в човні. Бабуся втопилася. А хлопчика шукають уже майже місяць. Ось що я вам скажу у відповідь про галімих вєліких руських композіторов.

Кожного разу, коли ви будете казати мені про вєлікую руськую живопісь, я буду вам розказувати про розстріляних в спину мирних українців в Макарівському районі. А перед тим, як застрелити, орки зав’язували їм руки. Про сотні трупів на вулицях Бучі, Ірпеня, Гостомеля. Про братські могили у дворах житлових кварталів. Братські могили мирних мешканців донедавна затишних і безпечних міст. Братські могили. В 21 столітті. Ось що я вам скажу у відповідь про галімую вєлікую руськую живопісь.

Кожного разу, коли ви будете мені розказувати про вєлікій рускій тєатр, я буду вам розказувати історію жінки з Броварського району, з будинку якої російські мародери, відступаючи, знімали металочерепицю. Про танки і БТРи «другої армії світу», навантажені по вінця награбованим в українських домівках. Крадені телефони, планшети, телевізори, пральні машинки, килими, прикраси, пляшки з алкоголем, сковорідки, одяг, іграшки, взуття – все, що траплялось на шляху цим виродкам. Про те, як діставшись до Білорусі, вони наввипередки відправляли награбоване своїм родинам в росію. Про те, як торгували краденим на білоруських базарах. Ось що я вам скажу у відповідь про галімий вєлікій руський театр.

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікоє рускоє кіно, я буду розказувати вам про жорстоко розстріляних коней в конюшнях на Київщині. Про заморених голодом і спрагою тварин зоопарку в Ясногородці. Про спалену після вибуху шкіру оленяти. А тепер максимальне дикунство… Про вбитого і з’їденого російськими окупантами алабая. Так, алабая. Так, собаки. Так, з’їденої. Ось що я вам скажу у відповідь про галімоє вєлікоє рускоє кіно.

Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікую рускую літєратуру, я буду вам розказувати про десятки перехватів розмов російських солдатів з їхніми матерями і дружинами. Розмов, в яких крім на*уя на нах*ї нічого нема. Розмов, в яких дружини замовляють, що їм вкрасти в українських будинках. Розмов, де матері сміються, коли синочки розказують, як їхні побатрими гвалтують хохлушек. І якщо з цих розмов викинути всі мати, в них лишиться хіба що «прівєт» і «пока». Ось що я вам скажу у відповідь про галімую вєлікую рускую літєратуру.

Більше нема ніякої вєлікої руської культури, літератури, кіна, живопісі, тєатра і балєта. Є країна виродків, мародерів, ґвалтівників і убивць. Диких людей, яким нема місця в цивілізованому світі!

А багатостраждальні новоспечені руські дисиденти в затишних квартирах Берліна, Лондона, Ларнаки, Мілану, Тбілісі, Астани, Відня та інших тимчасових прихистків, хай ідуть за маршрутом руського корабля, гордо несучи в руках вєлікую рускую культуру!

#OlenaPshenychna

p.s. Якщо можете перекладати і поширювати всіма доступними вам мовами, робіть це. І краще копіюйте, бо цілком можуть забанити. Руські вони ж ще й дуже обідчіві. А всіх не забанять.
Elen_17• 03 апреля 2022
Вроде и не хочется трогать балет, музыку и литературу- они -то здесь причем... Но и прикасаться к этому всему теперь противно... Вся ’великая русская душа’ теперь мертвечиной несёт

DamianaD• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
Удалено администрацией...
Мнєніє про росіян, і все що з ними пов´язане, вже зформувалося у всього світу. Іншого вже не буде.
anta_res• 03 апреля 2022
Ответ дляKlerun
Причем балет и литература? Смешались в кучу кони, люди...
https://www.facebook.com/groups/624016824781124/pe...
silma• 03 апреля 2022
Ответ дляAleksandra0505
А при чём здесь Булгаков? Родился, учился, женился, работал, служил, творил и тд, большую часть жизни в Украине.
Булгаков ненавидел Украину и все украинское. И автор права, все эти ’люди’ - твари, нелюди, потому что они вылезли в кацапстан, открестились от своих корней, и лезли наверх по карьерной лестнице.
Ivetta8• 03 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
Удалено администрацией...
Реверанс• 03 апреля 2022
Ответ дляCocomamzel
Не знаю, автор
Не согласна, что великие Рахманинов, Чайковский, Плисецкая, Уланова, Ростропович и т.д. виноваты
Да, орда заслуживает на самое ужасное что можно представить, но причём тут великие деятели культуры?
По такой логике, как же тысячи людей из Украины принимают помощь в Германии?
Германия признала вину нацистов и выплатила репатриации.
Страна 404 должна исчезнуть, таких ужасов никто в истории человечества не творил.
Это гниль человечества, как будто все отбросы мира там собрались.
Реверанс• 03 апреля 2022
Ответ дляДонаФлор
Аналогично. Чайковский, Пушкин и Галина Уланова - явно не из той компании мразей, которые убивали и насиловали украинских жителей.
Петр Ильич Чайковский очень любил свою семью. Что касается истории семьи Чайковского, то в ней можно найти много интересных фактов.

По отцовской линии род композитора взял свое начало на Украине, в Полтавской области. Там жил прадед Чайковского - Петр Чайка.

А вот по линии матери Чайковский имел французские и немецкие корни. Прабабушка Чайковского по материнской линии - Мария Кристина Элеонора, родилась в Германии в семье австрийского офицера.
в какой части он русский?
Колючая Роза• 03 апреля 2022
я уже поплакала...сейчас просто ярость и злость. Сижу катаю красноречивые отзывы в гугле с фото мяса москаля. Мой отзыв будут удалять, но я снова буду их писать, мне будет доставлять удовольствие позлить...хоть так. Жаль я не хакер, снести к черту все их женские форумы))
DamianaD• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
Удалено администрацией...
Такого звірства вони не робили, почитайте.

І для чого це порівняння зараз?
Скажите це рідним закатованих в цій війні?

Реверанс• 03 апреля 2022
Ответ дляДонаФлор
.Всем известно, что прадед Пушкина был арап, точной национальности его к сожалению установить невозможно.Также известно, что прабабка Пушкина была шведка с примесью немецкой крови. С отцовской стороны как подчеркивал сам поэт его род ведет свой счет от знатного прусского рода, который переехал в Россию еще во времена Александра Невского. Так что помимо эфиопской, в жилах Пушкина течет и немало немецкой крови.
storia moderna• 03 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Яке може бути велич рашкинської культури, коли ці, я не знаю вже як назвати, гвалтували 10 річних дівчаток?
Лермонтов, Толстой, Булгаков, Бунин, Маяковский, Пушкин, Чехов, Айвазовский, Чайковский, Ломоносов, Пирогов... Кто -то лично из них?
LadyDShoes• 03 апреля 2022
Ответ дляCocomamzel
Не знаю, автор
Помощь да))))
Одновременно с этим покупая у рашки газ, тем самым спонсируя это войну, фашистские мрази ничем не лучше рашистов
Ivetta8• 03 апреля 2022
Ответ дляDamianaD

І для чого це порівняння зараз?
вы не в курсе того, что любую историю можно переписать, она в принципе ничему не учит, а правду никто и никому никогда не расскажет?
ну читайте тогда историю.
MyJoy_I• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
немецкую культуру тоже в топку тогда.
Не совсем. Немцы раскаиваются и еще как в том, что сделали. А здесь другое. Раскаяния я не вижу. Ненависть, требования раздавить нас уничтожить -этого полно. Раскаяния НЕТ.
frumoasa17• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
Удалено администрацией...
Німечинна пройшла процес чистки та денацифікації, всі лідери були або ув’язнені, або страчені, виплатила репарації та вибачається до сих пір. Що зробила ваша рашка?
LadyDShoes• 03 апреля 2022
Ответ дляstoria moderna
Весь фейсбук этим пестрит, еще и сюда принесли. Не согласна, автор смешал горячее с квадратным, щедро приправив кровавыми подробностями. Предлагаете уничтожить, запретить или предать забвению огромное культурное наследие? Мы, свободный украинский народ, уподобляемся оркам и варварам?
Вам в Бучу нужно съездить да неделю с трупом в подвале посидеть без еды. Может тогда рот заткнете
Meli-4fab• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
ой, бегите.
никому ничего не докажете. перестали отличать мух от котлет. люто ненавидят всё, что имеет отношение к россии, вот просто всё. через несколько поколений, возможно, и начнут читать шолохова и булгакова, а сегодня - и они виноваты.
До чого тут Булгаков? Народився в Києві музей на Андріївському
frumoasa17• 03 апреля 2022
Ответ дляstoria moderna
Вони зв’язані з країною, яка зараз нас знищує, як цього можна не бачити.
Gala_h• 03 апреля 2022
Ответ дляmenina
Чого варта ця культура і ці автори, якщо на них виросла нація сволоти?
Презирства і забуття цій нації і всьому, що пов´язано з ними! Мовчання їхньої ’інтелігенції’ та діячів науки та мистецтва , спорту,...ЗЛОЧИН! Вони так само вбивці ДІТЕЙ, людей тварин, посібники мародерів, руйнівники церков та культурної спадщини світу.

Ivetta8• 03 апреля 2022
Ответ дляMyJoy_I
в каком году немцы начали раскаиваться? и сколько лет они кошмарили всех?
Meli-4fab• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
так на русском же языке писал! как и гоголь! тут уже смешались в кучу кони, люди. ненавидят и проклинают всё, что имеет отношение к россии.
А треба аплодувати і казати, що великие деятели?
Ivetta8• 03 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
сколько лет занял этот процесс? чистки и выплат репараций?
MyJoy_I• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
Вы серьезно спрашиваете?
menina• 03 апреля 2022
Ответ дляstoria moderna
От вашего отрицания оно никуда не ищезнет. Вы вправе ограничивать себя, но не ограничивайте других.
Я вас розчарую, якщо звичайно до вас дійде. Захищаючи рашу ви не виглядаєте культурною, не допоміг вам шолохов.
Реверанс• 03 апреля 2022
Ответ дляstoria moderna
Смелее
Айвазовский-
Имя при рождении: Ованнес Айвазян
Ivetta8• 03 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
киев тогда был украиной?
frumoasa17• 03 апреля 2022
Ответ дляIvetta8
Не один рік, але це зараз не важливо, як ви можете захищати цю країну та її культуру?
Alena.i• 03 апреля 2022
Напишу ще раз
Хороший руський=дохлий руський і мою думку ніколи ніхто не змінить. Виродки.
Реверанс• 03 апреля 2022
Ответ дляstoria moderna
Известно, что Бунины были потомками Симеона Бониковского (по другим данным, Архипа Буникевского), «мужа знатного», выехавшего из Польши «во дни великого князя Василья Васильевича». Алексей Николаевич Бунин, отец писателя...
Упс,Бунин то поляк
Ivetta8• 03 апреля 2022
Ответ дляMeli-4fab
каждый решает для себя лично.
навязывать и доказывать что-либо с пеной у рта в данном случае бессмысленно.