Моє серце рветься на шматки. Невимовно важкий день. Діти....Слова зайві...
Love_Love_Love_• 04 апреля 2022
Мені такий сон сьогодні страшний снився, я кричала вночі, снився мій покійний дідусь що він знайшов закатованого свого сина, теж покійного мого дядька і дід плакав над його тілом. Я це бачила, а він каже : я війну пройшов і такого не бачив
Lovekisses44• 04 апреля 2022
Я рыдаю с вами. Душа рвется на части. Что пережили и увидели люди. Ужас ужасный. Пусть им в поколениях возвращается.
KseniyaFomina• 04 апреля 2022
Ответ дляMiss Sims
У мене взагалі безсоння було, до 5 ранку. І цілий день погано. Новини добили.
І я не могла спати, наривілась вже після того, як тато показував окровавлені рюкзаки своїх дітей... І просив пробачення, що був не з ними((( вже далі я не читала((( про дітей і гвалти прочитала сьогодні, це мрак! Серце розбите назавжди....
KseniyaFomina• 04 апреля 2022
Чому віками некоримося, молимося, віримо , трудимся.. а нас так завжди всі віки гнітять і ненавидять! За що?! Боже, за що?! Кожен день питаю. У мене нема знайомих тупих або бидла. У мене родичі всі при умі. За що!?
Санта-Алла• 04 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Мурахи по тілі
Ответ для1114Lena
У меня так на второй день войны было. Дочка испугалась: орала, как резаная
Я как выехала , на какой-то день на улице упала без сознания
Врач сделала ЭЭГ сказала в норме
Выписала табл. А мне они не подходят.
Сегодня второй раз упала. Вечером тоже повторилось.
Опять надо к врачу. Я передвигаться не могу. Получается
Она сказала стресс.
Я есть не хочу пить гулять в маг.
Ничего не хочется.
Антидепрессанты наверное надо
И всех самолётов боюсь страх.
Врач сделала ЭЭГ сказала в норме
Выписала табл. А мне они не подходят.
Она сказала стресс.
Я есть не хочу пить гулять в маг.
Ничего не хочется.
Антидепрессанты наверное надо
И всех самолётов боюсь страх.
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені теж сон снився максимально страшний – я намагалась відклеїти, вибачте, труп від землі, щоб поховати, бо дитина плакала за матірью.
Потім путін передав якусь червону папку невідомому чоловікові.
Після сну відчуття що в животі камінь, тривога.
Belosnezka1980• 04 апреля 2022
Я, яка ніколи і нікому не бажала зла, не проклинала, муху бачила на вікні, відчиняла і випускала, сьогодні повторюю-Нелюди, щоб вони здихали самою важкою смертю. Я їх ненавиджу так, що якби дали автомат, то стріляла б не задумуючись. Боже за що?
lapushka25• 04 апреля 2022
И как плевок в лицо автопробег в Германии, митинг в Греции и где там ещё эти бесноватые маршировали....
Ответ дляlapushka25
Чего выперлись, притесняют их или операция идёт не по плану?😡 Мне сегодня одно чмо написало: украинцы не благодарные, их везде не любят. Как кривое зеркало б.., белое называют чёрным, убогие