Сирена орет(( страшно так...
Вы в коридоре? Или в кроватке?
Может кто сразу в подвал?
Сижу, нервничаю....
Вы в коридоре? Или в кроватке?
Может кто сразу в подвал?
Сижу, нервничаю....
@ альонка@• 04 апреля 2022
Ответ для@nna
+++
Випадково зараз відкрила ютуб,а там ось це.
Хочеться вірити,трішки заспокоїмось
@ альонка@• 04 апреля 2022
Ответ длямилана1
Не сплю.Сделала чай,сижу пью и курю.Холодно ещё в квартире,отопление выключили и погодка не радует
А я років 10 не палю і не вживаю алкоголю, а зараз би з задоволенням, але обітницю дала...борюсь з своїм бажанням.
@ альонка@• 04 апреля 2022
Ответ для@nna
+++
Ой,зачепило мене переглянула багато відео так,кусочками,..все в нас буде добре! Лягаємо спатки)))
Ответ для@nna
Пам´ятаєте, як ракета чи снаряд ще на початку війни влучив в Києві у будинок на Лобановського 6а? Сьогодні колега дзвонила, розповідала, що це було пряме попадання у квартиру її подруги і землячки, вона була вдома із дитиною, вони обидві неушкоджені навіть. Дитина знаходилася у туалеті, мама у коридорі, по правилу 2 стін. Я думаю, чи це дійсно це правило так працює, чи будинок такий кріпкий? Чи просто це вони у сорочці народилися...
У сорочці.
Коридор квартиры не отвечает правилу двух стен. Во всяком случае, в советских многоэтажках. Общий коридор отвечает
Ответ для@ альонка@
Хоч і спокійно, але не сплю.
Кожна ніч закінчується чимось поганим,тому не можу спати.
Немає навіть на грам переконання, що все буде добре.Чим далі тим гірші і страшніші новини,хочеться проснутися,але розумієш, що це не сон.
Обіймаю вас... Теж песимізм і погані думки... Роки таке творять, що психіка вже не витримує навіть слідкувати за новинами...
Ответ для_Olka_
У сорочці.
Та відповідає, чому ж ні. Наприклад,типові панельні багатоповерхівки, яким вже 50+ років. Там правило двох стін - відразу біля вхідних дверей у квартирі.
Але ж я не знаю точно, що краще - в квартирі за 2 стінами чи підвал.
Ответ дляS_mille
Правило 2-х стен - это когда человек находится за двумя глухими стенами, а не стеной с оконным проемом и глухой стеной
Ответ дляil-mari
у меня получается ванная, но там колонка..
Ванная теоретически может отвечать правилу, если она с глухими стенами и без керамической облицовки. И удалена от фасадной стены за, например, туалетом. Но наличие труб, а тем более колонки, делает человека уязвимым, увы (
Ответ для_Olka_
да плитка и колонка,, больше нет двух стен, а если газ выключать?
Ответ для_Olka_
Так я все вірно написала.
У нашій ’панелькі’ було так:
Якщо стояти у квартирі, у коридорі, біля вхідних дверей, то:
---попереду ТРИ стіни -
стіна кухні, що межує з вулицею, вона з вікном. Але за нею, потім - дві глухі стіни, без вікон і дверей:
1. перша стіна ванної кімнати (між кухнею і ванною)
2. і паралельно - друга стіна ванної кімнати (та, що між ванною і коридором з вхідними дверима).
---позаду ТРИ стіни (навіть 5, але ті стіни, що з дверним пройомами й вікнами - не рахуємо, вказую лише стіни без вікон і дверей):
спочатку йде стіна з наштми вхідними дверима;
1. далі стіна між тамбуром і сусідською квартирою,
2. потім стіна між ванною кімнатою і туалетом у сусідській квартирі,
3. далі стіна між ванною кімнатою і кухнею у сусідській квартирі;
ну і остання - то стіна кухні у сусідській квартирі, що межує з вулицею, тому з вікном.
---справа -- БАГАТО стін:
1. Стіна, що відділяє квартиру від шахти ліфта.
2. Стіна, що відділяє сусідську квартиру (ту, що напроти нашої, на іншій стороні ’лєстнічної клєткі’) від шахти ліфта.
І далі йде купа стін інших квартир - одна паралельно іншій.
---Зліва: теж КІЛЬКА стін:
Спочатку стіна, що веде від коридору, де вхідні двері, у житлову кімнату, вона з дверима, тому її не рахуємо.
1. Далі глуха стіна кімнати, яка межує з сусідами і відділяє нашу квартиру від їхньої.
2. І потім - глуха стіна сусідської квартири, яка межує з вулицею (’торєц’ будинку).
Якщо ви змогли дочитати цю простиню і розібратися у ній, то можете зрозуміти, що місце у коридорі, де вхідні двері - дійсно за правилом 2 стін.
Писала на прикладі своєї квартири: типова панельна ’чешка’, 12 поверхів, рік побудови 70-якийсь (вік будинку 50+ років). Квартира однокімнатна.
До того ж, навіть стіни з вікнами і дверима можуть стати додатковим захистом - ну не обов´язково ж снаряд чи уламок прилетить прямо у вікно чи в двері, вони можуть врізатися не в пройоми, а в глухий участок стіни.
В ще, чоловік в інсті з нікому bezdomnie.ua (багато й детально висвітлює цю тему) писав, що стіна у коридорі, у якій прорізано дверний пройом - як правило, ’нєсущая’ стіна. Нєсущі стіни - рідше рушаться, і біля них частіше утворюється ’повітряний карман’ при обвалі будинку, за його думкою - там більше шансів вціліти. Але у якому місці біля несучої стіни, за словами цього чоловіка,треба знаходитись - чесно, не пам´ятаю.
Тобто, правила 2 (і навіть більше стін) там реально дотриматись.
Але де насправді безпечніше: у квартирі, у підвалі, в іншому укритті - не знаю. Не знаю, чи той чоловік правий, чи ні. Повсюди люди можуть і вижити, і постраждати. Тому, де ховатися - кожен вирішує сам.
У нашій ’панелькі’ було так:
---попереду ТРИ стіни -
---справа -- БАГАТО стін:
---Зліва: теж КІЛЬКА стін:
Ответ для_Olka_
Вище моє величезне повідомлення. Не можу відредагувати. Доповню так: писала з позиції, якщо знаходились у коридорі з вхідними дверима, спиною до вхідних дверей (не знаю , як правильно розміщатися, Бездомний про те писав, але забула і не знаю, правий він чи ні). Уточнюю, що писала з позиції ’спиною до вхідних дверей’, щоб можна було зорієнтуватися, де зад, де перед, де право, де ліво
@ альонка@• 05 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Навзаєм! Тримаймося!