Ви оформляли карту для переказу? Чи діє там наша карта приват банку?
Ответ дляoksini80
Наша картка діє. Якщо оформлювати місцеву, це вже переказ коштів за кордон, може попасти під фінмон. Краще на укр.карту переказати.
Це її поповняти можна в Україні через приват, а потім гривні переводяться в злоті при знімані готівки?
Mary8478580• 04 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Так, ми знімали зі звичайної картки зп
Mary8478580• 06 апреля 2022
Ответ дляkhainus
pko? Маю там рахунок відкритий, як правильно з України перевести? Через Приват в валюті? Наперед дякую
POLSKI BANK так было написано.
Я не в курсе, я снимала с обычной приватовской карты гривневой