Я розумію що це найменше що може турбувати нас українців і Зеленського, зокрема.
Але ж якось потрібно світу пояснити ці дії? Як? Там теж нацисти і бандерівці сиділи?
Чи чому армія прийшла грабувати ?
Ну Бучу ми відфотошопили, Київ самі бомбили. А тут що, як цю « мєлочність» пояснювати?
Чи чому армія прийшла грабувати ?
Elina Zorina• 04 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
надіялись заселитись після ’визволення’
Мабуть, отам би вони були в шоці,якщо навіть коври крали з Гостомеля,армія голодних бомжів.
НамСвоюРобити• 04 апреля 2022
Ответ дляZvezdochkina
Если серьезно. Именно этой новости думаю порадуются даже часть украинцев.
Я порохоботка до мізку кісток) (Хоча Пороха не вважаю ідеалом взагалі))
Але ця новина мене аж ніяк не порадувала.
Таке може тільки руськомирівців радувати, як на мене.
Це тим головне, щоб усі у гімні жили.
Zvezdochkina• 04 апреля 2022
Ответ дляНаталья_К.
вы дура?
Вы бы почитали весь диалог. На что я отвечала.
А потом бы разбрасывались оскорблениями
Zvezdochkina• 04 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Це тим головне, щоб усі у гімні жили.
Вы же не можете отвечать за всех украинцев?
А до сих пор остаются те, кто ненавидит Зеленского и считает, что он марионетка
НамСвоюРобити• 04 апреля 2022
Ответ дляZvezdochkina
Так і я його не полюбляю)
А його коблу наближених так і поготів.
Але мене не потішить розграбунок будь-кого, навіть з того збіговиська.
А його коблу наближених так і поготів.