04 апреля 2022

До такого числа длится 2 волна мобилизации?

Подскажите, пожалуйста, до 24 мая - это длительность 2 волны мобилизации? Когда начинается третья? Спасибо
elenze66 04 апреля 2022
Сьогодні чула, що зараз третя починається.
Копирайторша 04 апреля 2022
Фактически уже 3 волна.
Sonchik 04 апреля 2022
Де ви берете інформацію про номер ’волни’?
Чоловік не служив,повістка на 5 квітня... То,це яка ’волна’ за рахунком?)
Евгения_Д 04 апреля 2022
Где вы прочитали про 24 мая?
damjana 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Де ви берете інформацію про номер ’волни’?
Чоловік не служив,повістка на 5 квітня... То,це яка ’волна’ за рахунком?)
Писали в каком-то из чатов что с сегодня начинается 3 волна
Sonchik 04 апреля 2022
Ответ дляcloe-jc
Писали в каком-то из чатов что с сегодня начинается 3 волна
Питання було до автора. Але,вручили йому ще в п´ятницю ((
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Где вы прочитали про 24 мая?
На сайті факти.юа
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Де ви берете інформацію про номер ’волни’?
Чоловік не служив,повістка на 5 квітня... То,це яка ’волна’ за рахунком?)
В гуглі. Сайти каналів, наприклад 1+1.
Написано, мобілізація буде йти 90 днів. Вся, чи 2 хвиля? Не пойму нічого
Евгения_Д 04 апреля 2022
Ну я так понимаю, что идет речь о военном положении, которое может быть введено на 90 дней. После этого будет еще ЧП - уже есть заявления об этом.
Волны зависят от реальных потребностей армии. И судя по карте, чтобы выгнать этих сволочей из страны, потребности армии еще будут расти.
Sonchik 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
В гуглі. Сайти каналів, наприклад 1+1.
Написано, мобілізація буде йти 90 днів. Вся, чи 2 хвиля? Не пойму нічого
Ну,навіть в тому,що на вашому скріні,вказано,що все залежатиме від ситуації... Навіщо вам якісь конкретні строки? Буде перемога- буде кінець мобілізації.
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Ну я так понимаю, что идет речь о военном положении, которое может быть введено на 90 дней. После этого будет еще ЧП - уже есть заявления об этом.
Волны зависят от реальных потребностей армии. И судя по карте, чтобы выгнать этих сволочей из страны, потребности армии еще будут расти.
У тої орди запасу одного 3 млн(((((
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Ну,навіть в тому,що на вашому скріні,вказано,що все залежатиме від ситуації... Навіщо вам якісь конкретні строки? Буде перемога- буде кінець мобілізації.
Боюсь за братів. Хочуть мобілізуватися, по 18 років. Діти дітьми(((
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Питання було до автора. Але,вручили йому ще в п´ятницю ((
Чоловік ще не ходив у воєнкомат? Що там говорять?((
Евгения_Д 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Боюсь за братів. Хочуть мобілізуватися, по 18 років. Діти дітьми(((
Студенты?
frumoasa17 04 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Ну я так понимаю, что идет речь о военном положении, которое может быть введено на 90 дней. После этого будет еще ЧП - уже есть заявления об этом.
Волны зависят от реальных потребностей армии. И судя по карте, чтобы выгнать этих сволочей из страны, потребности армии еще будут расти.
Де ви берете, що воєнний стан може бути тільки 90 днів, в законі про правовий режим ВС цього немає.
Sonchik 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Боюсь за братів. Хочуть мобілізуватися, по 18 років. Діти дітьми(((
Ви їх хочете замкнути до 24.05?)
А якщо без жартів,то все одно- яким чином вам допоможуть якісь сроки?
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Студенты?
Один так, другий працює,але вони самі хочуть. Дуже войовничі,але ще діти зовсім(((
Sonchik 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Чоловік ще не ходив у воєнкомат? Що там говорять?((
Я думаю,у кожного своя ситуація...
Чоловік мав би бути комісований,але,як завжди- не займався вчасно цим питанням ((. Тому,зараз бігає по лікарях. Повинен встигнути до завтра надати довідки. Якщо ні,то обіцяли відстрочку до п´ятниці,наче.
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Ви їх хочете замкнути до 24.05?)
А якщо без жартів,то все одно- яким чином вам допоможуть якісь сроки?
Ну шо ви така душна?((Просто спілкуюся, може якось на душі легше стане або заспокоюсь, або нова думка якась прийде
Sonchik 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Ну шо ви така душна?((Просто спілкуюся, може якось на душі легше стане або заспокоюсь, або нова думка якась прийде
Вибачте,виходжу
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Я думаю,у кожного своя ситуація...
Чоловік мав би бути комісований,але,як завжди- не займався вчасно цим питанням ((. Тому,зараз бігає по лікарях. Повинен встигнути до завтра надати довідки. Якщо ні,то обіцяли відстрочку до п´ятниці,наче.
Удачі вам, сподіваюсь, що все складеться добре
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Вибачте,виходжу
То ви мене вибачте. Я вам нагрубила. То від нервів. Я більше не буду
Евгения_Д 04 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Де ви берете, що воєнний стан може бути тільки 90 днів, в законі про правовий режим ВС цього немає.
На советчице сказали))) Я тоже 100 раз спросила. Думаю, что это мнение связано как раз с информацией, которая у автора на скрине в сообщении №7.
Так же есть мнение, что ВП может быть три раза по 30 дней. Никакой подтверждающей или опровергающей информации не нашла, честно говорю.
frumoasa17 04 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
На советчице сказали))) Я тоже 100 раз спросила. Думаю, что это мнение связано как раз с информацией, которая у автора на скрине в сообщении №7.
Так же есть мнение, что ВП может быть три раза по 30 дней. Никакой подтверждающей или опровергающей информации не нашла, честно говорю.
Сплутали з мобілізацією, при потребі все буде продовжено, що дію ВС, що мобілізацію.
elenze66 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Один так, другий працює,але вони самі хочуть. Дуже войовничі,але ще діти зовсім(((
Подруги син пішов у 18 років, але його на першу лінію не пустили ( він дуже хотів), відправили на третю ремонтувати танки.
Евгения_Д 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Боюсь за братів. Хочуть мобілізуватися, по 18 років. Діти дітьми(((
Зато у вас прекрасные братья. Мужчины в 18 лет. Пусть помогают пока ТРО, например? Не надо им на передовую, да и не должны отправлять в таком возрасте.
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляelenze66
Подруги син пішов у 18 років, але його на першу лінію не пустили ( він дуже хотів), відправили на третю ремонтувати танки.
Я не хочу, щоб вони взагалі туди йшли, бо знаю їх, вони ще діти,вітер в голові( доведеться у ві сні руки чи ноги зламати(( бо інакше не знаю що... Шкткую. Але не зовсім
PsyCoach 04 апреля 2022
Ответ дляS_mille
У тої орди запасу одного 3 млн(((((
нет у них резервов, и те недобытые, которые выехали из-под Киева и Чернигова отказываются воевать.
5 армию тащат, а это уже последняя, и доедут сюда недели через 2-3 только. Хоть бы их всех перебили раньше.
Разве что объявят всеобщую мобилизацию в РФ.
автор S_mille 04 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
нет у них резервов, и те недобытые, которые выехали из-под Киева и Чернигова отказываются воевать.
5 армию тащат, а это уже последняя, и доедут сюда недели через 2-3 только. Хоть бы их всех перебили раньше.
Разве что объявят всеобщую мобилизацию в РФ.
Правда? Ну то добре. А то Гугл лякає
soloxxxa 04 апреля 2022
Ответ дляSonchik
Де ви берете інформацію про номер ’волни’?
Чоловік не служив,повістка на 5 квітня... То,це яка ’волна’ за рахунком?)