Не спрашивай об этом хозяйку квартиры. Может есть какая-то база? Спасибо
Ответ дляzara-dara
у вас повинен бути папірець, на якому написано ...
яку базу ви хочете?
ввели прізвище - отримали адресу?
про таке не чула, може і є
яку базу ви хочете?
ввели прізвище - отримали адресу?
про таке не чула, може і є
Так. Не маю папірця. Мене хозяйка квартири зареєструвала, але то така тяжка людина, в неї спитати щось лишній раз не можна... Тому хотіла сама взнати якось
Ответ дляNutellaYam
вперше про таке чую ...
так вам дали якусь бумажку, чи вклеїли візу ( який зараз порядок не знаю )
запитайте в місцевих біженців
по правилах ( Чехії) де живете, там і прописані, не можете жити в Празі на вулиці зеленій а бути приписані на вул абрикосовій
запитайте в місцевих біженців