Анжелика93@• 04 апреля 2022

В дорозі з маленькою дитиною

Як діти перенесли дорогу? Старшому то вже 10 дам таблетку від укачуваня книга, телефон. А ось дочці майже рік, вона не посидюча, дуже активна. Не знаю як висидіти з нею таку довгу дорогу. Її майже нічим не завлікти, крику напевно буде! Як у вас було поділіться?
Alina1504• 04 апреля 2022
А мультики смотрит?
Моей 2.11 тоже не знаю как дорогу перенесет , вся надежда на мультики.

автор Анжелика93@ • 04 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
А мультики смотрит?
Дивиться, але це на минут 20 максиму годину. Захоче повзать по салону 100% Одним словом дзиґа. Думала купити якусь ціваю іграшку і дати в автобусі перший раз, але тоже не знаю чи захоче взагалі нею грати
Xue• 04 апреля 2022
Спробуйте так зробити графік, щоб вона спала. Бідні люди навколо.
Mari-Mari7• 04 апреля 2022
Мы проделали очень долгий путь и в машине и на поездах с пересадками, купили книжечку с наклейками, взяла маленькие игрушки и выдавала по мере надоедания предыдущей, что кушать любит? Тоже на время отвлечёт , рисование, можно в телефоне рисовать, рисовала котика и его одевали , ребёнок сам может ручкой одевать. И придумывать по ходу уже, развлекала как могла
автор Анжелика93@ • 04 апреля 2022
Ответ дляMari-Mari7
І ми так будим, придумаєм вже щось. Просто перший раз така довга дорога тому переживаю
nadezhdaLitv• 04 апреля 2022
Ответ дляXue
Нічого, переживуть люди!
У нас в евакуаційному поїзді дівчинку 7 років знудило. Так одна мадам кричала заберіть її звідси, а раптом у неї інфекція!
По темі:автор, я їхала з двома дітьми, старшій 12, норм, а малому 3. Поїзд їхав 15 годин, я сиділа в проході, люди спали на підлозі. Я не знаю, як моя дитина це витримала. Але ж нічого! Ми справилися!
Mari-Mari7• 04 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Я просто не думала об этом , не было времени. Раньше бы никогда не решилась. Но оказалось не так и страшно путешествовать с ребёнком. Главное ваша фантазия и терпение. Удачи вам, все будет хорошо
автор Анжелика93@ • 04 апреля 2022
Ответ дляMari-Mari7
Дякую
Xue• 04 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Нічого, переживуть люди!
Не кричите.

nadezhdaLitv• 04 апреля 2022
Ответ дляXue
Не кричите.
А не виходить говорити спокійно, коли комусь при евакуації заважають чиїсь діти
Xue• 04 апреля 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Спробуйте.
klimarin• 04 апреля 2022
Ще б порадила тісто,на кшталт, Play-Doh!Нам дуже допомогло,але моя дитина трохи старша!
Mari-Mari7• 05 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Дякую
И ещё напишите записку с вашим номером телефона ФИО, имя и фамилию ребёнка, дату рождения. Положите в карман ребёнка так чтобы не потерялось. Не дай бог такое случится конечно, но это возможность найти ребёнка в случае чего
автор Анжелика93@ • 05 апреля 2022
Ответ дляklimarin
Дякую, але моя зразу почне його в рот тянуть, ще мала
Mari-Mari7• 05 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Оно очень горькое и солёное ( я пробовала сама) тоже переживала чтобы не съел
автор Анжелика93@ • 05 апреля 2022
Ответ дляMari-Mari7
Ну ви даєте)
Mari-Mari7• 05 апреля 2022
Ответ дляАнжелика93@
Ну ви даєте)
Я его не ела , для успокоения души пришлось попробовать на кончик языка