По своїй неволі приходиться інколи чути новини із раші(батько дивиться новини раші), з батьком говорила, розказувала, але він людина поважного віку тому, я вирішила не псувати нерви нам обом.
Вони заявляють, що Буча це провокація наших військових, показують всі ці відео і фото з Бучі, і заявляють, що це наші так знущалися.
Як це пережити?
Чому це зло перемагає?
Я боюся, що це залишиться безнаказаним((
Як це пережити?
Чому це зло перемагає?
Ответ дляСоветчица
А в бан не хо хо?
А за что меня в бан?? Вы тему создали о зле! Безнадёга включили! Вы в войну ненавистное телевидение в своем доме побороть не можете? Обеспечить родителям хоть кинушки вместо сепарских новостей, если не хотите их нервировать?? Зачем тогда людей тут своей темой будоражить?
НамСвоюРобити• 04 апреля 2022
Ответ дляlena-buga
Удалено администрацией...
Українські ’гонять’ на кацапів?!
Тобто ви реально допускаєте, що у Бучі людей розстрілювали наші військові, при тому, що братська могила з´явилась, судячи з супутникових знімків ще 10 березня.
Охрініти!
А чия перемога для вас ’побєда’?
І хто ці #####, які це полайкали?!
Охрініти!
А чия перемога для вас ’побєда’?
І хто ці #####, які це полайкали?!
mebel zakaz• 04 апреля 2022
Ответ дляIrpland
Подивіться відео російського політика Максима Каца, там чітко пояснення чому вони не вірять с очевидні речі
Та с.ка после съёмки в аэропорту лазило по нашей улице по домам!!! Журналист лазил по домам😡😡😡, это днище!!!
Ответ дляmebel zakaz
Ну почему же не изнасилуют и не убьют? Ведь те кто это творил у нас с детьми и нашими женщинами поехали домой, к своим шмарам. И вот я думаю что убоюдок для которого норм. такое сотворить с маленькой девочкой вполне может такое творить и в своей семье, оно ведь психически не здоровое.
Ну во всяком случае миллионы людей им этого желают....
Полностью согласна, адекватный здоровый мужчина никогда не изнасилует ребенка.
Ответ дляSomik
Вы ещё не поняли? Снимали уже с ней видео и насиловали ее.. оттого приходит в башку этот цинизм… для неё норма это
Может это не женщина пишет? Вообще ничего святого? Видео им тоже с трупами постановочное, надо чтобы в реальном времени расстреливали и чтобы лицо крупным планом. И все равно скажут - ихтамнет, этанемы. Мало крови, мало зрелищ
Мирослава_• 04 апреля 2022
Автор, моя порада для Вас. Зробіть все, щоб вимкнути татові російські канали. Вони зомбують, просто звідти лиється така ненависть, що зомбування буде переходити неприпустимі межі. І це не жарти
mebel zakaz• 04 апреля 2022
Ответ дляМирослава_
Кстати да, лучше отключите рос.тв
mebel zakaz• 04 апреля 2022
Ответ дляlena-buga
Что вы несете? Вам свой паспорт в личку скинуть? Я украинка если что
Ты не украинка.....😡😡😡
Ответ дляAntonina Lindeman
Залишиться безнаказаним. За роки війни ми зрозуміли що багато зла може бути безнаказаним. Коли збили літак іншої країни якогось року 17 липня.
’Это не мы !’
’А що ,так можна було?’
Хто буде відповідати ? Перед ким ? Як? Хто цих всіх злочинців дістане з росії?? Будуть заочно судити ,будуть заочно саджати в тюрму ,як у нас Януковича судили заочно) к що ,так можна було ?)
’Это не мы !’
’А що ,так можна було?’
Так, і це лякає, це дуже страшно, але я думаю, що наші не залишать це просто так.
Ответ дляМирослава_
Я ей уже посоветовала, так она мужу своему это сделать не дает, пришла тут поныть, что безнадёга безнадёжная все плохо. Ещё и мне баном машет, что у людей в голове? Ей дело советуешь..