HelloKitty18• 04 апреля 2022

Росія зло, Буча((

По своїй неволі приходиться інколи чути новини із раші(батько дивиться новини раші), з батьком говорила, розказувала, але він людина поважного віку тому, я вирішила не псувати нерви нам обом.
Вони заявляють, що Буча це провокація наших військових, показують всі ці відео і фото з Бучі, і заявляють, що це наші так знущалися.
Як це пережити?
Чому це зло перемагає?
Я боюся, що це залишиться безнаказаним((
автор IlonaMask • 04 апреля 2022
Ответ дляМирослава_
Автор, моя порада для Вас. Зробіть все, щоб вимкнути татові російські канали. Вони зомбують, просто звідти лиється така ненависть, що зомбування буде переходити неприпустимі межі. І це не жарти
Спробую

Мирослава_• 04 апреля 2022
Ответ дляСоветчица
Спробую
Удачі Вам в цій нелегкій справі, але воно того варте. Принаймні ви повернете людину до життя та реальності, а не будете бачити як перетворюється в зомбі.
Вишневка• 04 апреля 2022
Ответ дляlena-buga
Удалено администрацией...
Серьезно ? А международным судмедэкспертам можно верить ? Уже есть предварительные данные экспертиз по времени смерти . А впереди еще Бородянка ...
Хотя знаю отдельных личностей , которые до сих пор утверждают , что пассажирский самолет под Донецком украинцы сбили и что Земля плоская - тут все доводы бесполезны
rivara• 04 апреля 2022
Ответ дляСоветчица
В мого батька проблеми із зором, він не дивиться телевізор, а слухає лежачи, тому з кінами не варіант, а тему створила не для того щоб ви мені розказували, а для того щоб поговорити яка раша суча країна, якщо вам ця тема не до вподоби і не має, що сказати по темі то проходьте і не будоражте мене.
Не рассказывайте мне куда идти, мне не нравится ваше пораженческие настроение которые вы пытаетесь тут посеять и я буду об этом говорить!!! И не пытайтесь меня переубедить, вполне можно скрутить головки списав на ветер, он так бы мог слушать и наши новости, и всем бы было нормально. Сделайте хоть что то хорошее, если вам так не нравится раша
VivaForever• 04 апреля 2022
Ответ дляlena-buga
Да да именно украинка.
Удалено администрацией...