Ответ для vihola
Аякже, не розганяєте.
Воно само розганяється)
Все буде і перемога і вибори і кожен матиме слово, свою думку і право на своє рішення, свій голос.
Думати і памятати зараз про вибори? Ви серйозно?
Воно само розганяється)
((.само думається- що таких страшних смертей могло не бути.
------------------------------------------------------------------------- і
Розкажіть , будь ласка, - закриття патрітичних, патріотичних каналів зараз, -це що?
Ответ дляЕленнн
Та звісно, якби петю обрали, то й хуйло б не напало. Навіть ніхто не сумнівається.
Канали Порошенка треба було закрити разом з каналами його дружка медведчука.
Якщо вони в цей час встають в опозицію, що ви особисто вище підтверджуєте, або пробовкались, назвавши Порошенка опозицією. Їх треба закрити за розхитування, дестабілізацію, деморалізацію.
Ответ для vihola
Дійсно,з Вами все зрозуміло. Дійсно - потрібно закрити-посадити,бо перед війною гуртували союзників для підтримки нашої країни перед війною.(ще й зброю ті привозили.) а то у нас інвестори розбігались. ---- ще раз повторяю- коли всі гуртуються для відсічі ворогу ,то закриття виглядає дуже не патріотично.По цьому закриттю...,- можете пояснити ЧОМУ?
Ответ дляЕленнн
Що значить гуртуються? якщо ви сама назвали канали опозиційними, що їм закривають рот, бо вони транслюють докори, критику, яка, очевидно роз’єднує, розколює людей в такий важкий час, в час смертельної небезпеки, загрози знищення держави.
Ці обідки схожі на тактику хуйловської русні, яка сама нападає, порушує мир, а звинувачує інших, наче на неї напали.
Криве дзеркало якесь.
Не переживайте за свого сивочолого.
Відкриє собі до виборів нові канали, таке не тоне, на жаль.
Криве дзеркало якесь.
Не переживайте за свого сивочолого.
L-i-s-a-92af• 05 апреля 2022
Ответ дляБасина
Всі ці відповіді вже неодноразово тут надавали. Було б бажання чути.
Тут?
Ми їх мали почути від тодішнього головнокомандувача,який все те організовав.
’ жму руку,обнимаю’
L-i-s-a-92af• 05 апреля 2022
Ответ дляCамая умная
блін, 39 лайків. треба їхати з цієї країни, не буде тут нічого, нічого хорошого навіть після перемоги. знов зелене кодло займеться крадівництвом, захопить собі всі інформаційні канали, найме ботів. та вони й не переставали, очевидно.
Армію ботів в нас лише один дуже забезпечений олігарх може собі дозволити)
L-i-s-a-92af• 05 апреля 2022
Ответ для vihola
Виявляється, вже передвиборча кампанія розпочалась. Дякую, що повідомили з перших вуст, з табору Петра Олексійовича. Бо ми тут були не в курсі.
Петро Олексійович її не на хвилину не припиняє: то броніки урочисто купує,то Марина пакунки скотчем ’ЄС’ пакує на камеру
Ответ дляL-i-s-a-92af
Тут?
’ жму руку,обнимаю’
Так. Тут неодноразово писали про це все. Суд визнав, що котли - вина рф. Військові давно пояснили, чому колону не змогли розбити.
Головнокомандувач на той момент забезпечив звільнення від ополченців-терористів під керівництвом рф більше половини дон і луг областей, не дав захопити половину України, прорубати сухопутний шлях до криму.
Ответ дляCамая умная
Зря вы это пишете. Плохое время нашли для таких речей