andr1ana• 05 апреля 2022

Стоматолог. Вкотре не прийшла. Як тепер перед ним пояснитись?

Ходжу до стоматолога, знаю його з дитинства. Були ситуації, коли я забувала і не приходила. Тижня два назад був запис, я поїхала в інше місто і не прийшла, просто забула, вилетіло з голови, перед тим ще було 3 ситуації, коли не прийшла. О’кей, він переніс на п’ятницю, я проспала, будильник чомусь не почула… Тепер з п’ятницю картаю себе, вже вівторок, я так йому і не передзвонила. Вже соромно дзвонити і знову пояснювати якусь дурну причину. Це просто безвідповідальність з моєї сторони, і чим більше тягну, тим страшніше дзвонити. Я не знаю, що на цей раз вже йому сказати. Дівчата, порадьте мені щось у цій безглуздій ситуації, як пояснюватись? Що казати? Будь які слова будуть звучати дурно, я просто безвідповідально ставлюсь до його роботи.. Але чомусь , саме з ним, у мене так виходить.. Порадьте мені щось, думаю дзвонити, розумію, що згорю з сорому..
автор andr1ana • 05 апреля 2022
дуже незручно перед людиною, адже це вже не вперше, але я його поважаю, і ні в якому разі, дурних намірів не було, спеціально я це не робила… Ой.. Навіть не знаю, що йому тепер казати..

ann.ko• 05 апреля 2022
Не переживайте, если это уже не первый раз, то он привык, что вы - дура
Алёнушка78• 05 апреля 2022
Ну вы даете
Ну ладно разово.
Alex_Kri• 05 апреля 2022
часто стоматологи в таких ситуациях отказываются от дальнейшего лечения
Виктория_1807• 05 апреля 2022
Автор, я не знаю. Очень злят такие клиенты. Заплатили хоть какие-то деньги за запись - я думаю, все вы вспомнили и пришли бы.
Он за это время принял бы клиентов, денег бы заработал.
Я бы больше не связывалась с такими клиентами и брала бы деньги за запись.
Samirra• 05 апреля 2022
Позвонить. Извиниться. Больше не ходить к нему. У Вас есть диагноз?
IloveMinecraft• 05 апреля 2022
Жах. Це неповага і до себе і до людини
Дзвоніть і вибачайтеся. Ваші історії нікому не цікаві
Ksenia-e9d7• 05 апреля 2022
Как это 4 раза ’забыла’? Вы пьете?
Солнечная_• 05 апреля 2022
Ужас, он мог бы на ваше время записать клиента и заработать деньги . Не понимаю таких как вы

Алёнушка78• 05 апреля 2022
Ответ дляAlex_Kri
И правильно делают.
hrushyk• 05 апреля 2022
Ответ дляСолнечная_
Забула,проспала,не почула,я в шоці
СюняГуня• 05 апреля 2022
А заплатіть йому за всі пропущені рази замість вибачень!
Розбійник• 05 апреля 2022
Це піндець просто.
Isa Dora• 05 апреля 2022
Из за таких как вы многие специалисты и берут поедоплату .
irenmay• 05 апреля 2022
Автор, а скільки вам років?
автор andr1ana • 05 апреля 2022
Друзі, всім дякую за «допомогу» , але ви робите мені ще гірше, я знаю, що я дуже безвідповідальна, але ви ще більше наколюєте страх, я попросила пораду
ann.ko• 05 апреля 2022
Ответ дляandr1ana
Совет - перестаньте бухать и записывайте дела на день, глядишь проспитесь и человека больше не будете подводить.
lisulya• 05 апреля 2022
Ответ дляhrushyk
Забула,проспала,не почула,я в шоці
Ага, як в третьему класі у школярів відмазки
PANTERA_KET• 05 апреля 2022
Я бы такого клиента как вы ставила в конце приёма и имела ввиду. Те вообще не надеялась что вы придете

Ольга Бомбина• 05 апреля 2022
Ответ дляAlex_Kri
100% правильно. Он мог записать другого человека и не потерять деньги.
В следующий раз я бы автору отказала в записи придума 100500 причин почему не могу её принять.
Олечка79• 05 апреля 2022
Терпеть не могу необязательных людей и тех кто опаздывает . Надеюсь Ваш врач любезно откажется от Вас. Не обижайтесь , но это ужас а не клиент
PANTERA_KET• 05 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
Не берут в клиниках. Звонят за день и уточняют.
Ольга Бомбина• 05 апреля 2022
Ответ дляandr1ana
Пораду?
Безвідповідальність як діагноз.
Олечка79• 05 апреля 2022
Ответ дляAlex_Kri
Я думаю от такого клиента откажется любой профи
lisulya• 05 апреля 2022
Ответ дляandr1ana
А яку тут можна пораду дати? Попийте щось для пам´яті
Naytli• 05 апреля 2022
Ответ дляandr1ana
Які друзі, працюйте з тайм менеджментом, а порада одна - компенсуйте лікарю ваші похерені прийому і більше на очі йому не показуйтесь
Кудряшечкааа• 05 апреля 2022
Ставьте себе напоминание в календарь, тю
КВІТКА-6965• 05 апреля 2022
Ответ дляandr1ana
Заплатіть йому і більш не записуйтесь
В шоці з таких людей
Кудряшечкааа• 05 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
это больше касается бьюти услуг
КВІТКА-6965• 05 апреля 2022
Я б заблочила вас