Алина Воробей• Изменено 05 апреля 2022

Повернення з Польщі

Хтось із вас повертався в Україну з Польщі? Розкажіть будь ласка як все пройшло.
Хочу їхати в Україну через місяць. Тут в Польщі у мене відкритий рахунок в банку і Песель. Якщо я буду їхати то треба рахунок закривати? І що робити з Песелем?
Чи можуть виникнути якійсь проблеми при виїзді?
Isa Dora• 05 апреля 2022
Ну вы даете за месяц спрашивать)))
Уточните за пару дней до выезда)
автор Алина Воробей • 05 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
Ну вы даете за месяц спрашивать)))
Уточните за пару дней до выезда)
Я в Польщі нікому ще не казала нічого. Просто знаю що багато українців зараз повертаються. Вирішила тут спитати про всі нюанси. Щоб потім не було проблем
margaritavoronina1• 05 апреля 2022
Песель пусть будет,он раз и навсегда даётся,счёт в банке лучше закрыть ТК будут капать денежки за обслуживание,а это сумма не такая и маленькая 6-15 злотых в месяц. Если подавались на 500+нужно будет уведомить зус что бы вам не начисляли больше,хотя если подавали ь только до мая то не нужно,как раз выплаты получите
Афри• 05 апреля 2022
Перед выездом закрыть счёт в банке и уведомить зус о выезде если подавались на 500+. Больше ничего.
Ну и неизвестно что будет через месяц.
antoninalav• 05 апреля 2022
А можна перетнути кордон на 2-3 дні, потім повернутися? Без дітей перетнути кордон. Треба деякі справи в Україні залагодити. Дітей страшно брати
micky05• 05 апреля 2022
Рпхунок треба закривати.сьогодні в банку дізнавалась
автор Алина Воробей • 05 апреля 2022
Ответ дляmicky05
А рахунок довго закривають? Чи це швидко робиться?
micky05• 05 апреля 2022
Ответ дляАлина Воробей
Залишаєте заяву на закриття рахунку.її розглядають протягом місяця
автор Алина Воробей • 05 апреля 2022
Ответ дляmicky05
Тобто можна залишити заяву і поїхати? Чи потрібно буде ще місяць чекати поки заяву розглянуть?
micky05• 05 апреля 2022
Ответ дляАлина Воробей
Можна не чекати
КВІТКА-6965• 05 апреля 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Є банки з бекоштовним обслуговуванням
Екатерина27• 05 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Можно. Можно до месяца отсутствовать в Польше
fikke• 05 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Можно
Sielo• 05 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Можна не більше ніж на місяць мені сказали в ЗУС.
Аноним Первый• 05 апреля 2022
Ответ дляantoninalav
Так, я так робила. Повертала ь за кішкою другий рпз , без дітей. Все було без проблем.
Можете за одно вклеїти іото с паспорт дітей, коли будете в Україні, головне завчасно фото зробити їх і мати з собою.
margaritavoronina1• 05 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Є банки з бекоштовним обслуговуванням
Не думаю что все украинцы обслуживаются в этих банках. Тем более автор ничего не пишет за стоимость обслуживание,но чаще это платные карты от 6,,до 15зл
Виктория1104• 05 апреля 2022
В банке нужно написать заявление на закрытие счета.С PESEL ничего не делать,он ничему не обязывает
OlenaS• 05 апреля 2022
Ответ дляSielo
Але якщо дітей лишати тут - оформити тимчасову опіку через суд на людину, я якою лишаються діти
OlenaS• 05 апреля 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Я оформила в Alior Bank. Крім того, що обслуговування на 18 місяців безкоштовне, так одразу при відкритті рахунка отримала карту, яку одразу активувала і вона доступні до використання
margaritavoronina1• 06 апреля 2022
Ответ дляOlenaS
В парибасе точно знаю платные-10зл месяц,в миллиниуме раньше было 3,-сейчас не знаю.
OlenaS• 06 апреля 2022
Ответ дляmargaritavoronina1
Alior Bank, стандартні умови на місяць - 10 зл за ведення рахунка, 5 зл за обслуговування карти. Для громадян України актуальна пропозиція - ці послуги безкоштовні.
Їхня реклама була в мопсі, тому я нею і скористалася, не стала шукати нічого іншого.
Можливо, що різні відділення одного банка в різних містах можуть пропонувати різні умови