Максим Козицький
27 мин. ·
Жителі Львівщини, сили ППО працюють, вони бережуть наше мирне небо.
Повітряна тривога триває. Залишайтесь в укриттях.
Не знімайте нічого на відео, не фотографуйте і не поширюйте припущень з неперевірених телеграм-каналів та груп.
Чекайте офіційної інформації.
Маєте інформацію про підозрілі літаючі об‘єкти, повідомте її через чат-бот у телеграмі «Шось летить» – @rusrocketfly_bot
27 мин. ·
Чекайте офіційної інформації.
Malinka111_• 05 апреля 2022
Ответ дляBelaya@
И у нас горит(
у вас написано сильно
и сирена все еще гудит
KrupinkaSs• 05 апреля 2022
Я ,конечно,в этом всём не разбираюсь,может кто-то здесь просветит,если белорусы пишут о взлётах,то может ,теоретически можно сбивать эти истребители при пересечении нашей границы?
_Alekssandra_• 05 апреля 2022
Ответ дляknopar
Так
Періодично чую ’бахи’, але не сильні, вже два дні. Думаю, що то розмінування. Чую з двох сторін їх.
kirpichenko• 05 апреля 2022
Ответ дляКампотик вишнёвый
Девченочки,у всех отбой?
У нас так. Але не розслабляємося,скоро четверта ранку
Ответ дляKrupinkaSs
Там нет нашего пво.
Они бы его уже уничтожили.
Наши сбивают максимально на вылетах.
Но не на границе
Они бы его уже уничтожили.
Наши сбивают максимально на вылетах.
Но не на границе
kirpichenko• 05 апреля 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
Коли в школі про голодомор,2 світову війну дізнавалась,вважала це божевіллям,і зараз так само,таке ж відчуття.Невже могла вся рашка збожеволіти,щоб таке витворяти?Навіть слова путіна про денацифікацію України,невже ніхто і оком незмигнув,і підозр не виникло у його божевіллі?
Ответ дляKrupinkaSs
Вони ж не дурні. Вони знають де їх дістануть і не летять туди.
Ви ж помітили, що літаки кошмарять лиш прикордонні обл? А ракети можна і здалеку запустити