ElenaKovaleva• 06 апреля 2022

Я українка з россійським корінням по батьку. Як же мені соромно(

Може тут є ще такі дівчата. Бо я не розумію, як жити з цим далі.
В Бєлгороді живуть мої тітка, двоюрідні брат і сестра, 4 племінників.
З першого дня я намагалась пояснити… але це жах, це начебто мозок не працює…
А на мене і моїх доньок тим часом летіли ракети. Над домом. Дякувати Богу, минулося.
І зараз мені дуже прикро, особливо після перегляду кадрів з Бучі і Ірпеня.
Я народилась і жила 40 років в Україні, але мені так соромно(
Хоча моя родина по батьку все життя тікала від войни. З Поволжжя в Баку в другу світову, потім знов війна за Карабах, поїхали в Бєлгород, Харків, Червоний луч.
Я порушила цю традицію і ми дома.
Бо моя родина інша. Бо ми віримо в перемогу.
Але ж… вони таке накоїли…
І нема тому пробачення.
І мабуть і мені(
Везучая_Алиса• 06 апреля 2022
А в чем конкретно ваша вина, если вы 40 лет живете тут?

Жужa• 06 апреля 2022
Що це за посипання голови попелом? Ви українка, не важно, що там у вас за коріння.
Марфушенька-душенька• 06 апреля 2022
Не поняла ваш пост.
Овёнок-1033• 06 апреля 2022
Ну Ви ж розумієте, що дуже погані люди є і серед українців? На війну зазвичай відправляють людей із самих низьких прошарків суспільства.
Ardea• 06 апреля 2022
До чего тут ви, мій дідусь народився в росії, він був дуже доброю людиною. А я з Ірпеня. Я ненавиджу всіх, хто за цю війну, ВСІХ! я думаю, що мій дідусь жодною думкою ніколи не підтримав війну, ніколи
Cvetochek...• 06 апреля 2022
Майже у кожного другого-третього українця кровні родичі звідти. Це нічого не означає, якщо вони патріоти України, думають і живуть по-українськи, вмирають за її свободу.
Mikura• 06 апреля 2022
Не демонізуйте гени.
Винні не гени, не теріторіальне походження, а інфантилізм, не бажання знати правду, аналізувати, робити висновки, брати відповідальність за своє життя та рішення.

ToriN-iKA• 06 апреля 2022
У меня вообще муж русский, с 4х лет прожил в Украине. Дети будут на 50% русские.. Ну что ж.
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Удалено администрацией...
Везучая_Алиса• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
Удалено администрацией...
Говорите, что из Зимбабве. Или что умер - это в любом случае лучше, чем рассеянин
rybka21• 06 апреля 2022
Чертешо вы, автор, пишете. Весь восток и юг с русскими корнями. И я вот тоже.
Gal_etka• 06 апреля 2022
Ого, ви мені нагадали про мого батька, який покинув мене маленькою і звалив в рф.

Недавно звонив родичам і казав, шо то все фейки.

Я й забула.
Mikura• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
Удалено администрацией...
Ви не одна в цій ситуації. Там люди вибір зробили такий і то їх тягар буде.
Краще думайте про себе та тих хто поруч з вами ❤
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Ответ дляToriN-iKA
В мене подруга з Хабаровського краю. Заміжня за українцем. 3 дітей.
Всіх рідних послала.
Але…. Ми ж тіпа не такі. Чи то я вже перебільшую?)
Марфушенька-душенька• 06 апреля 2022
Я- украинка.2,5 года живу в России. Мои бабуля и дедуля здесь живут/93-95 лет. Мне от них отказаться? Я не застала грады, смерчи. Мои родители в Нико. Уехала 2,5 года назад. До!! Войны
hrushyk• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
Удалено администрацией...
Вспокойтесь
Ви його не вибирали
uhty_puhty• 06 апреля 2022
Срочно выкинуть из головы хуйню. Родственникам в Белгород не звонить. Все будет хорошо!
juisy2010• 06 апреля 2022
Я не читала весь Ваш старт-пост. не было времени между сигналом воздушной атаки тревоги и временем спуститься в бункер.
Вы умница/молодец если искренне думаете об Украинцах, поддерживаете нас и выступаете за нас.
Иначе - Вам в этом пространстве делать нечего.
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Дуже дякую всім)
Я переймаюсь і псіхую наразі)
Хотіла бачити, те, що бачу.
Що ніхто цькувати не буде)
Нехай Бог збереже усіх. Ви неймовірні)

Mammoth• 06 апреля 2022
Я сьогодні читала історії росіянок, що живуть в РФ, народилися там, але мають українське коріння і вважають себе етнічними українками. Усі, як не дивно, знають мову, деякі хочуть переїхати сюди. Хз, до чого я це у вашій темі написала) Мабуть до того, що українець сьогодні - то не гени, то поклик серця)
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Ответ дляMammoth
Дякую. До сьогодні я спілкувалась російською. Але щось не хочу більше.
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Ответ дляuhty_puhty
Дякую. Але це вони мені дзвонили.
Намагались рятувати нас від хохлів)
Мені дивно, бо хто я?)))
Mammoth• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
Дуже дякую всім)
Я переймаюсь і псіхую наразі)
Хотіла бачити, те, що бачу.
Що ніхто цькувати не буде)
Нехай Бог збереже усіх. Ви неймовірні)
Хто цькуватиме?) Анекдот знаєте?

— Елисей, сыночек, тебя не дразнят в садике?
— А кто будет дразнить то? Остап? Евстафий? Архип? Прокоп? Наум?

Так і тут. Уявляєте, який % українців має родичів там? І який % з тих родичів адекватний, зважаючи на статистику?
Киев_Елена• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
Удалено администрацией...
Нормальные у Вас корни. Нужно отделять ’корни’ от рашистов. Это разные вещи!
Евгения_Д• 06 апреля 2022
Я вообще из Донецка. Пол города предателей. И родственники в России есть, и у мужа в документах написано место рождения: россия.
Украина в сердце, а не в документах , родственниках или телевизоре.
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Ответ дляAlisaLib

Я й забула.
А мій дуже давно приїхав на навчання до Київа. І маму тут зустрів, корінну киянку.
І я народилась у 1981 році.
І ми усі спілкувалися російською.
Їздили до Росії
Фу блін…
автор ElenaKovaleva • 06 апреля 2022
Ответ дляКиев_Елена
Дуже дякую)
Решка7777• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
І я народилась у 1981 році.
І ми усі спілкувалися російською.
Їздили до Росії
Фу блін…
автор, да тут у всех намешано .
Голову сыпать, что родилась в Иркутске не буду.
с 7 лет в Киеве, придумали от чего страдать
Все буде Украiна
Марфушенька-душенька• 06 апреля 2022
Ответ дляElenaKovaleva
Удалено администрацией...
Вам соромно?бридке?
Простите, но не понимаю. Вам стыдно? Мне- нет. Мои корни из России. Я 43 года жила в Украине. Я вам об этом вещаю. Мои бабуля и дедуля живы. Им за 90 лет. 🤦‍♀️ Живут на севере . Россия.Стыдно… стыдно слушать Вас. Не касаемо политики.
Tatyana-coffee• 06 апреля 2022
Моєму двоюродному братові і його жінці, які там живуть, і не соромно))
Вони українці...були, я б сказала, бо вірять своєму путлу...а сестрі своїй, що в Україні, кажуть, що нам брешуть тут.