Може тут є ще такі дівчата. Бо я не розумію, як жити з цим далі.
В Бєлгороді живуть мої тітка, двоюрідні брат і сестра, 4 племінників.
З першого дня я намагалась пояснити… але це жах, це начебто мозок не працює…
А на мене і моїх доньок тим часом летіли ракети. Над домом. Дякувати Богу, минулося.
І зараз мені дуже прикро, особливо після перегляду кадрів з Бучі і Ірпеня.
Я народилась і жила 40 років в Україні, але мені так соромно(
Хоча моя родина по батьку все життя тікала від войни. З Поволжжя в Баку в другу світову, потім знов війна за Карабах, поїхали в Бєлгород, Харків, Червоний луч.
Я порушила цю традицію і ми дома.
Бо моя родина інша. Бо ми віримо в перемогу.
Але ж… вони таке накоїли…
І нема тому пробачення.
І мабуть і мені(
Я порушила цю традицію і ми дома.
Але ж… вони таке накоїли…
І нема тому пробачення.
І мабуть і мені(
Ответ дляМарфушенька-душенька
Если б наши предки/ русские, украинцы.. видели. Перевернулись в гробах.
Це правда. Мої завжди казали, хочаб війни не було
Дід у другу світову у бойових діях. З Боярки.
Татові батьки робітники тила. Россіяни, війну у Баку спіткали.
Дуже вдячна їм, що навчили, як поводитись
Марфушенька-душенька• 06 апреля 2022
Ответ дляP.lili
Всіх під одну тому що мовчать вони одинаково? Де ті інші??
Кто молчит? Вы посмотрите. И изучите касаемо страны.🤦♀️Вы б что сделали, дивя в России? Грубо говоря.
Марфушенька-душенька• 06 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Рашистам розповідайте про те, що потрібно бути людьми для них це має більшу актуальність.
Вы не допускаете, что с другой стороны есть адекватные люди?
Ответ дляvetka
так она тоже звонит и переживает за нас, но тема войны как то не поднимается. боится что то сказать. только спрашивает у вас все нормально?
Так а чого їм боятися? Як вони на своєму стоять? Отже, підпримують своїх та пропаганду слухають. Я тільки не розумію- де щирість та правда? У занепокоєнні нашими долями? Чи у вірі в скрепи?
frumoasa17• 06 апреля 2022
Ответ дляМарфушенька-душенька
Дуже мала кількість, яка просто губиться на фоні інших.
Я русская по крови. Родилась здесь, на своей родной земле- в Украине в Харькове. Все мои родственники живут в раисе. Никому ничего не доказываю, все уплыли вместе с кораблём. Я ненавижу ту нацию всеми фибрами своей души. Моя мама( русская до немогу) оборвала все связи с теми нелюдями в первый день войны. Она мне сказала, что ей стыдно, что она русская(
Ответ дляДресса
говорит, что прослушивают разговоры. маме 73 года, я не вникаю особо. спросила как дела, ответили. по виду сочувствует, а что на самом деле...
Ответ дляeka0904
Автор, я теж етнічно маю різні коріння, є українське, армянське, польське, єврейське, башкірське та руське. Та і народилася я не в Україні, а переїхала сюди з батьками у 1991 році. Мати народилася на Київщині, батько мій з Уралу. Але я громадянка України та всією душею я ментально україночка, хай навіть буду хохлушкою, як вони нас називають. І цим пишаюся, пишаюся нашими людьми, нашими хлопцями, яки нас боронять, нашею природою, культурою. Немає чого соромиться, багато з нас, так би мовити, «продукт ссср», коли людей розкидували по всій території союзу і люди створювали сімʼї не по національності, а за покликом сердця. Головне, щоб ви душею та ментально відрізнялись від русні
Дуже дякую за такі слова)
Боженька нас сбереже. І наши ЗСУ)
Будьте здорові усією родино
Боженька нас сбереже. І наши ЗСУ)
Будьте здорові усією родино
Ответ дляchueva.a
Дякую дуже) Сподіваюсь на разі у Вас буде можливість обійняти маму)
Ответ дляvetka
Можливо все. Нажаль. Тому, останнім часом уникаю спілкування. Мовчати не можу. І не можу бути нещирою, коли воючи від болю за Бучу, за діток, за всю Україну, треба прикидатися та робити вигляд що все гаразд. Не можу просто. Дуже болить
Ответ дляElenaKovaleva
Удалено администрацией...
Таких половина України. Соромно має бути за себе, а не за коріння. В мене теж мама з Россії, то що тепер? З тої сторони все зомбоване, неможливо їм щось довести. Себе винною не вважаю. Багато разів з ними говорила, ще до війни. Не дійшло, то досвідос.
Ответ дляchueva.a
Вам дякую, тримаймося, бо ми- сильна нація🇺🇦❤️
Так) Все буде Україна)))
Дуже багато знайомих хлопців нас боронить.
І я вірю в них))
Вони найкращі))
І я вірю в них))
Вони найкращі))
Ну ви чого? Припиніть….В чому Ваша провина?
Ця війна має набагато глибший «підтекст», аніж етнічна приналежність тощо. Це сутичка цівілізацій, менталітету, того, чим сповнені душі та серця людей.
Погляньте хоча б, скільки воїнів російськомовних, з російським (та ін.) корінням боронить нашу державу у лавах ЗСУ, Нацгвардії, тероборони.
Malinka111_• 06 апреля 2022
Ответ дляP.lili
А що не мовчать?Де їхні протести з плакатами путін хуйло?якби їх вийшло багато людей нічого би їм ніхто не зробив
реальность больше осознают образованные или повидавшие мир люди, у которых нецензурщина неприемлема,
сегодня смотрела видео как убегали
и кстати выборка опроса реального отношения
сегодня смотрела видео как убегали
Моя родня тоже в Кр. Луче, Белгороде и на севере. Те, что с Донбасса - мы их бомбим, Белгород - все понимаем, но молчим, север - еще лет 5-6 назад случайно проговорились, что после каждого отпуска в Украину пишут отчеты, что их никто не вербовал и про то, что прослушивается все... но у них работа спецефическая, вполне допускаю. Сейчас никого не хочу слышать, вот просто нихочу, противно. Но и из них никто с начала войны ни разу не позвонил. Может, после победы все прояснится, может, что-то можно простить, но забыть такое невозможно. Я любила рос сериалы, рос писателей современных, в закладках сохраняла много почитать-посмотреть - все удалила, просто физически тошнит. Вообще раньше аполитичной была, сейчас прям вроде внутри разгорелось что-то, за Украину, за защитников наших, за украинский охеренный народ, поэтому правда вам написали - Украина в душе у вас. Пусть стыдно будет уродам и предателям, которые сейчас повсплывали, далеко не у всех из них русские корни, а гляньте, какая гниль. Так что вы не переживайте, у вас душа украинская! Так шо дівчата Слава Україні! Слава нації! Пі@дець російській федерації!
Ответ дляTakamaka
Так. Багато хто з друзів в ЗСУ, ТРО, і в нац гвардії є. Серце боліть за кожного.
Того четверга взуття відправила, тільки доїхало, а вже і теплішає.
Серце сповнене болю.
Але чим можу намагаюся допомогти
Серце сповнене болю.
Але чим можу намагаюся допомогти
Ответ дляElenaKovaleva
Серце сповнене болю.
Але чим можу намагаюся допомогти
Серце сповнене болю.
Але чим можу намагаюся допомогти
Так, серце розривається… ви молодець!
Не катуйте себе, прошу.
Робіть, що потрібно, що під силу, та головне - бережіть себе.
Ви українка душею, це головне.
Не катуйте себе, прошу.
Ви українка душею, це головне.
Ответ дляNaТа
Пост нытья, иначе не назвать
Нехай Вам щастить і Боженька боронить Вашу родину від горя.
Ответ дляTakamaka
Так, серце розривається… ви молодець!
Не катуйте себе, прошу.
Ви українка душею, це головне.
Не катуйте себе, прошу.
Ви українка душею, це головне.
Дякую дуже Вам)
Я намагаюсь. Але…краплинка)
Мию холодильники, де є ключі
Бо люди поїхали, а пліснява вже вітає новим життям
Ну хоть щось.
Перевіряємо квартири, вже 2 зубочистки чоловік зняв.
Дахи чоловік теж перевіряє.
Ну як можемо.
Я намагаюсь. Але…краплинка)
Мию холодильники, де є ключі
Ну хоть щось.
Дахи чоловік теж перевіряє.
Ну як можемо.
Ответ дляМарфушенька-душенька
Люди, вы нормальные??? Корни пересекаются. Я не откажусь ни от одного из моих родственников. У меня50/50. Может мне так повезло с родственниками? Или с мозгом.
Вам повезло.А моїй мамі 72 роки дзвонить сестра ще старша двоюрідна з россії і говорить:’Ну что сдружились с Америкой?Теперь посмотрите,что вам будет за это’.Що тут говорити?
Ответ дляСветік
😰 і пояснити не можна.
Це жах(
Автор, не думайте такие глупости! У меня тоже российские корни по отцу. И тоже в РФ тётка, двоюродные сестра и брат, и племянники. Но мне НЕ стыдно. Я украинка! Я родилась в Киеве, выросла и всю жизнь прожила. У меня абсолютно украинский менталитет. Меня ничего не связывает с рашкой.
Стыдно должно быть нашим зомби-родственникам, что они верят лживому телевизору, а не нам, очевидцам событий.
Ответ дляElenaKovaleva
😰 і пояснити не можна.
Це жах(
Абсолютно нічого.Вона ще й інших наговорила речей.Закордонного паспорту ніколи не бачила,живуть 5 чоловік в двохкімнатній квартирі,вони ніколи ніде не відпочивали.І вона вказує:’Вы посмотрите,как вы живете?Будете,как люди.’Їх наче чимсь напоїли там,мама говорить.Вона ж знає прекрасно,як наша сім´я живе,в багато разів краще,ніж вона.До того ж у віці 75 років до чого ці розмови.
Ответ дляKateSavch
Мабуть ви праві. Я поховала батьку у вересні.
Мені його дуже не вистачає.
Але радію, що він цього не бачить.
А я….я з України)
Мені його дуже не вистачає.
Але радію, що він цього не бачить.
А я….я з України)
Ответ дляМарфушенька-душенька
А так відповідають культурні люди,які там зараз живуть.Вони ніби і за Україну,але мовчать собі тихенько.І говорять:’Мы же простые люди?Что мы можем сделать?’Та бодай хоч бы одного комента написали іншим руськім про те,що схаменіться,ви чого?