osik22• Изменено 06 апреля 2022

Столиця

Тікаємо з Дон. обл. на Дніпро, а з Дніпра думаємо на Київ. Підкажіть чи варто туди їхати? І як з Дніпра добиратися в столицю? Свого транспорту немає. Може хто їхав нещодавно і може щось підсказати.
VA 11• 06 апреля 2022
Ответ дляЛенка_пенка
Краще їхати трішечки далі ніж Дніпро. Він за декілька днів може стати небезпечним. Подивіться Кларк (колишній глава НАТО що сказав про плани рашистів саме на Дніпро). Та то і зрозуміло, їм потрібно щоби у наших ЗСУ тилу у вигляді Дніпра не було, коли за Донецьку область у її межах , бої запеклі будуть..🙈
Тобто бігти аж на ЗУ необов´язково. Просто трішечки далі Дніпра достатньо, имхо.
Люди повиїжджали з Києва і Броварів в села, і сиділи в окупації. Багатьох вже нема.( А багато насилу вибралися. Знайомий з дитиною півторарічною два тижні сиділи в підвалі в Н. Басані, а потім дивом вивели їх, два дні йшли пішки, щоб врятуватися. Сусідка теж з Броварів в Н. Басань поїхала, з дитиною вибралася, чоловіка забрали орки. І все...
vikaS• 06 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
З планів мордора виходить, що тепер будуть утримувати Херсон і брати Дніпро. Тому там може бути жарко.
Не один аналітик вже про це написав.

Як і в усіх великих містах від бомборлування.

Щоб той мордор в пекло пішов....
А что на счёт ЗП?
eka0904• 06 апреля 2022
Ответ дляVA 11
В моєї подруги так сама молодша сестра з 2 дітьми, молодшій 8міс. вирішили тікати з Києва в Броварський р-н до родичів в село. Сиділи 2 тижні у підвалі хати 19чол. Потім якось на 3-х машинах виїхали, коли була пауза. Зараз вони всі у батьків на Київщині, але на правому березі та там де відносно тихо і спокійно.
eka0904• 06 апреля 2022
Я підписана на групу на ФБ «Реєлтор зло» там постійно, навіть зараз, публікують власники житла обʼяви щодо сдачі в оренду. Ціни є різні так як і р-ни, стан також, але ціни більшисть знизили. Багато є варіантів досить в непоганому стані квартири від 5тис.грн за 1-кім.кв. + комунпослуги та застава. Але більшість наголошують, що така вартість оренди лише до кінця війни, після завершення ціна виросте. Багато людей виїхало, насамперед ті хто винаймав житло, і кому було куди тікати. В Києві в основному залишились власники житла, або ті хто працюють. Зараз багато повертаються назад до Києва, але ж знов, це або власники житла, або кого чекає работа.
Клементина• 06 апреля 2022
Мы весь час були в Києві, і тільки 30 березня вирішили виїхати в Європу.
В нас гарна трикімнатна квартира в новому будинку (правда, лівий берег).
Обдзвонили всіх знайомих і ’знайомих - знайомих’ пропонували пожити в нас рік за комуналку. І не знайшли бажаюючих!! Багато і так знімають за комуналку, багато виїхали, дехто лівий берег не хоче. Хоча, біля нас якраз було норм...)))
Короче, ледве вмовила пожити там родичей, щоб не кидати пусту.
inspired• 07 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Люди хоч додому їдуть. А дешеве житло в Києві... Ну, впринципі, дивлячись з чим порівнювати.
Да, едут домой и это понятно. Мне бы самой через месяц домой хотелось. А о дешевом я не писала. Когда многие выехали и квартиранты решили вообще ни за что не платить, кто-то готов был и за коммунальные сдать.
ir.zhuck• 08 апреля 2022
Ответ дляvikaS
А что на счёт ЗП?
Подивіться карти небесного ієрусаліму. ЗП область також там. Тому її також будуть намагатись захопити. Але Д в пріоритеті у них.
Ave724• 09 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Відправте ,будь-ласка в лічку мені ссилку на цю карту