Тікаємо з Дон. обл. на Дніпро, а з Дніпра думаємо на Київ. Підкажіть чи варто туди їхати? І як з Дніпра добиратися в столицю? Свого транспорту немає. Може хто їхав нещодавно і може щось підсказати.
Ответ дляЛенка_пенка
Краще їхати трішечки далі ніж Дніпро. Він за декілька днів може стати небезпечним. Подивіться Кларк (колишній глава НАТО що сказав про плани рашистів саме на Дніпро). Та то і зрозуміло, їм потрібно щоби у наших ЗСУ тилу у вигляді Дніпра не було, коли за Донецьку область у її межах , бої запеклі будуть..🙈
Тобто бігти аж на ЗУ необов´язково. Просто трішечки далі Дніпра достатньо, имхо.
Люди повиїжджали з Києва і Броварів в села, і сиділи в окупації. Багатьох вже нема.( А багато насилу вибралися. Знайомий з дитиною півторарічною два тижні сиділи в підвалі в Н. Басані, а потім дивом вивели їх, два дні йшли пішки, щоб врятуватися. Сусідка теж з Броварів в Н. Басань поїхала, з дитиною вибралася, чоловіка забрали орки. І все...
Ответ дляVA 11
В моєї подруги так сама молодша сестра з 2 дітьми, молодшій 8міс. вирішили тікати з Києва в Броварський р-н до родичів в село. Сиділи 2 тижні у підвалі хати 19чол. Потім якось на 3-х машинах виїхали, коли була пауза. Зараз вони всі у батьків на Київщині, але на правому березі та там де відносно тихо і спокійно.
Я підписана на групу на ФБ «Реєлтор зло» там постійно, навіть зараз, публікують власники житла обʼяви щодо сдачі в оренду. Ціни є різні так як і р-ни, стан також, але ціни більшисть знизили. Багато є варіантів досить в непоганому стані квартири від 5тис.грн за 1-кім.кв. + комунпослуги та застава. Але більшість наголошують, що така вартість оренди лише до кінця війни, після завершення ціна виросте. Багато людей виїхало, насамперед ті хто винаймав житло, і кому було куди тікати. В Києві в основному залишились власники житла, або ті хто працюють. Зараз багато повертаються назад до Києва, але ж знов, це або власники житла, або кого чекає работа.
Клементина• 06 апреля 2022
Мы весь час були в Києві, і тільки 30 березня вирішили виїхати в Європу.
В нас гарна трикімнатна квартира в новому будинку (правда, лівий берег).
Обдзвонили всіх знайомих і ’знайомих - знайомих’ пропонували пожити в нас рік за комуналку. І не знайшли бажаюючих!! Багато і так знімають за комуналку, багато виїхали, дехто лівий берег не хоче. Хоча, біля нас якраз було норм...)))
Короче, ледве вмовила пожити там родичей, щоб не кидати пусту.
Ответ дляОксана_12
Люди хоч додому їдуть. А дешеве житло в Києві... Ну, впринципі, дивлячись з чим порівнювати.
Да, едут домой и это понятно. Мне бы самой через месяц домой хотелось. А о дешевом я не писала. Когда многие выехали и квартиранты решили вообще ни за что не платить, кто-то готов был и за коммунальные сдать.