марина-школа• 06 апреля 2022

Місто

В якому місті України ви б хотіли жити ? ( окрім Києва ) , не враховуючи сьогоднішню ситуацію
kamilla11• 06 апреля 2022
В Харькове

rybka21• 06 апреля 2022
Дома. В Харькове.
Asya.od• 06 апреля 2022
В Чернигове
Mila 11• 06 апреля 2022
Вінниця - хотіла і живу
Kamillaidin• 06 апреля 2022
А чого одразу в місті?
Я з Києва хотіла втекти подалі на свіже повітря. Но блін не таким же чином(( По факту якби не неадекватна свекруха, то думала б тут і лишитись в селі
Xue• 06 апреля 2022
Ответ дляAsya.od
В Чернигове
Вот, кстати, очень хочется надеяться, что сейчас на Черниговщину прийдут инвестиции и она станет менее депрессивным регионом. Замечательный край ведь.
FearlessN• 06 апреля 2022
Мечтала не пенсию в Севастополь, но теперь очень вряд ли...Хотя, дай Бог!
Может Закарпатье - Ужгород, Мукачево.
Asya.od• 06 апреля 2022
Ответ дляXue
Это были наши планы до войны. Надеюсь, что все же они осуществляться.
автор марина-школа • 06 апреля 2022
Ответ дляKamillaidin
А чого одразу в місті?
Дякую , також думаємо переїхати .

bor2583• 06 апреля 2022
Я хотіла як чоловік вийде на пенсію квартиру в Чорноморську. Тепер розумію, що хочу тільки додому в Харківську область. Я напевно асфальт перед під´їздом цілуватиму.
ku4eravaku4erava• 06 апреля 2022
Ответ дляFearlessN
Может Закарпатье - Ужгород, Мукачево.
А я в Ялту собиралась на пенсию переезжать, но мне до пенсии ещё 20лет
rudko1992• 06 апреля 2022
Чернигов
Sielo• 06 апреля 2022
В мене Чоловік з Чернігова, хоче туди, я з Тернополя, хочу назад. Діти хочуть жити за кордоном і щоб ми були поруч. До пенсії ще є час подумати) Дай Боже до неї дожити.
автор марина-школа • 06 апреля 2022
Ответ дляSielo
Як ви вважаєте , якщо ми зі Сходу , нам важко буде жити на Західній Україні ?
Babudan• 06 апреля 2022
Ответ длямарина-школа
Ні, не важко