То что они так слабо реагируют на всё, медленно, говорят что опасаются бомбы и боятся путина - вы верите в это? Это же смешно
Ответ дляФантуля
Ви приплели сюди порошенка, хоча про нього мова не йшла, навіть про ще мова не йшла... я веду діалог з зефанаткою, яка скандалить , і не бачить нічого крім свого зеленого кумира, відпочивайте ...
ні, це тексти з його пропаганди. в мене на будь яку пропаганду алергія, я її бачу як кут 89 градусів, бо маю профільну освіту і це питання вивчала вже профільно, у рамках маркетингу (я вважаю що саме він знищить світ)
Мене навіть бісить будь-яка пропаганда, зе, по, раша, параша, грінпіс , церква , вегани, рептилоїди тощо.
Воно чітко відчувається, такий собі 25 кадр, починаєш думати може й спавді кулька чорна, і це сигнал до того щоб задуматись що тебе заставляє так думати. Пропагандисти перші ознаки: 100% праві всі інші брешуть , апонент чорт у штанях, розділ аудиторії на свої і чужих і найголовніша риса це приниження апонента перехід на особистості (наприклад: довбойоб не політик, а ти, ти бидло і тд )
Дуже гарний приклад пропаганди лагідної у амвей, їх лекція для новачків
Ответ дляtarveldy
Пропаганда? Що увесь світ нам помагає , а ми вже як та раша ’все нам должны?’ Своїх чоловіків поховали , бебібумах перевозили ( але кричимо , чого не вмирають за нас европейці? Чи пропаганда слова зе -ми можемо армію не скорочувати , але не вистачить на дороги? Чого так біситесь?
Ответ дляФантуля
в вашому пості була риторика петіної пропаганди , яка шириться активно 2 тижні , за інше, то ваша думка я тут нічого не можу сказати, то ваша думка і ваши переконання, але про дороги - це пропаганда
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
у петра завжди принцип ’розділяй і владарюй’, і під час війни - це тільки на користь ворогу
olalesenko• 06 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Мой Гугл отказался такое показать с адекватных сайтов )
Я-то здесь при чем? Смотрите биржевые сводки.
Ответ дляtarveldy
Де саме? Покажіть , чи ви так хочете знайти всюду Пороха як зе , і ввижається ?
Ответ дляФантуля
але нам таки винні ))) і поховались одиниці , я сама в шоці ))) знаю хлопця 27 років, все життя бігав від армії , гнав на армію, зараз в теробороні експерт по калашах ))) так шо за всіх не росписуйтесь
Серед своїх знайомих, лише один виявився бабою, зараз у штатах, лікар.... і це був шок
ТеодорБастард• 06 апреля 2022
Они не то чтобы боятся. Они во-первых защищают интересы СВОИХ граждан, а во-вторых ждут чем дело закончится. Ослабить Рашку - это их мечта и цель. А чужими руками так вообще восторг. Если удастся - окей Гугл. Если не удастся - ну поживятся частью украинских территорий.
Ответ дляФантуля
Цитата:
На оружие надеются, а не на то, что люди приедут и будут воевать
Так они и так дают нам многое ... каждая страна нам выделяет то что может. Бешеное бабло, вы лучше посмотрите стоимость того ,что нам дают, посчитайте деньги.. Не их забота, что Украина свои деньги спустила в унитаз .. ( и на дороги)
Ответ дляtarveldy
Винні?, чогось наш підписант кучма ,мовчить як в рот води набрав, він точно знає, чи винні, чи нам таке кажуть ..
Ответ дляtarveldy
Цитата:
Так где там риторика Пороха? )
Ответ дляФантуля
Доречі питання про дороги дуже цікаве…. Якби в Сумській обл до Контопа не поклали новий асфальт ( а там є місця де від староі дороги тільки ями і декілька км потрібно їхати по обочині по ґрунту, для легкових авто то не дорога а сплошна яма була), то всі танки, що йшли на Конотоп до сих пір стояли би загрузлі в полі…
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Так це слова зе, можна на армію , але не вистачить на дороги.
’Кроме теоретических вещей, призывов, законов, постановлений парламента, есть очень прагматичная история. Мы можем увеличить армию в два-три раза, но тогда, например, не сможем строить дороги. Для нас это проблема’, - сказал Зеленский.
Президент подчеркнул, что членство в Альянсе – единственная перспектива для Украины.
Ответ дляФантуля
Читала, ми хочемо в альянс але не хоче вкладатись)
трохи не так, для того що б вклатися потрібні кошти, і багато, можна їх вкласти і залишити голою інфроструктири , виробництва , залишитись без освіти і медицини. Ви розумієте глобальність процессу? Це не просто так звідси взяв туди поклав
Така метафора: ми можемо поставити гарні броньовані двері, але залишитсь з дирявою каналізацією
Я не прошу сприймати мої доводи, просто і про це подумайте, щоб собі довести те що ви не піддаєтесь пропаганді і дивитесь на все з різних боків
Ответ дляtarveldy
Так коли армія під границею, коли війна в країні,що важливіше, армія чи дороги? Які різні боки тут можуть бути ?
Mrs.Ochmonek• 06 апреля 2022
Ответ дляФантуля
а він за той тиждень (стаття від 18.02) до війни - уже встиг кинути ті гіпотетичні гроші на дороги? Це все оце брехливе мусолення про ’не захотів дати гроші на армію, бо вирішив, що дороги -важливіше’ зараз тільки для того, щоб опустити опонента? класичний стиль петра...