скидайте у вайбер фото бучі, що натворили їх тварюки
КВІТКА-6965• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
А що, вже відбувся суд і доказано, що це номера дружин катів? Навіщо ви усіляке лайно з Інтернету розповсюджуєте?
Який суд?
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
головне що вони переглядають фото. я скинула. нехай не буде спокою ні в день ні в ночі.
У них не відкриваются фото , нажаль
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
От ви українською написали. Але написали якусь єрєсь. Ви це не розумієте, тому що ви насправді не поділяєте поглядів українців, яким дійсно болить за жертв тих катів, так? Шифруєтесь, прикриваючись українською мовою? Бо якось це ненормально. Навіть якщо десь і трапилась похибка і напишуть іншим - нормально!!! Ми для них усіх нацики та бІндери, як вони вимовляють, то хай кожна мокшанська потвора боїться нас і ще більше ненавидить, вважає нас скаженими та божевільними. Для кого там дотримуватись політкоректності? Скажіть, будь ласка
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ для11061977
в шоці з вас. може скажете що ще треба довести чи не постановка все..
Вона, напевно, ватниця, просто шифруєтбся, прикриваючись українською мовою. Тут таких чимало, на жаль... Нормальний українець, який ототожнює себе з кожним постраждалим, такого не міг написати...
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
я зберігаю фото на комп і перекидаю
я с телефона , пишуть , що не бачуть
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
Ок, у вас є інформація , що ліві? якщо навіть так, більше кацабидла побачить, що створили їх свинособаки на землі.
Не звертайте уваги на галіму зашифровану вату. Треба їх заблочити.
Ответ дляbrilyantik
Та грайтеся, якщо нема інших справ. Відпишіться нам, як все пройшло.