Fresh• 06 апреля 2022

телефони дружин бучівських катів

скидайте у вайбер фото бучі, що натворили їх тварюки
автор Fresh • 06 апреля 2022
контакти жонушек орків, які знущалися над мирними українцями в Бучі
sashhen_• 06 апреля 2022
А що, вже відбувся суд і доказано, що це номера дружин катів? Навіщо ви усіляке лайно з Інтернету розповсюджуєте?
11061977• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
в шоці з вас. може скажете що ще треба довести чи не постановка все..
Vodoleya• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Звичайно ні, ви що, то хлопці на свою зарплату магнітіків на 50 кг накупили в Україні та додому відіслали
brilyantik• 06 апреля 2022
Боже! Девочки, вы золотые!!!
Устроим им адище моральное
Bilolena• 06 апреля 2022
я думаю их мразей такое порадует. Это не люди.
КВІТКА-6965• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Який суд?
Vasilchik• 06 апреля 2022
Ответ дляBilolena
Думаете это будет их ’звездный час’?
ксюша2010• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Вы реально ждёте суда? Вы думаете это как-то компенсирует хотя бы одну человеческую жизнь?
Xue• 06 апреля 2022
Малувато
Bilolena• 06 апреля 2022
Ответ дляVasilchik
Думаете это будет их ’звездный час’?
Возможно это их только подбодрит. Не знаю, мне сложно понять что у них там за проводки в мозгах. Если есть. Гранату им в почтовый ящик, вот это я понимаю послание.
sashhen_• 06 апреля 2022
Ответ для11061977
Удалено администрацией...
автор Fresh • 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Удалено администрацией...
sashhen_• 06 апреля 2022
Ответ дляbrilyantik
Боже! Девочки, вы золотые!!!
Устроим им адище моральное
Разместили какие-то левые телефоны, а все повелись))))
автор Fresh • 06 апреля 2022
Ответ дляbrilyantik
Боже! Девочки, вы золотые!!!
Устроим им адище моральное
головне що вони переглядають фото. я скинула. нехай не буде спокою ні в день ні в ночі.
sashhen_• 06 апреля 2022
Ответ дляксюша2010
Отпишитесь потом здесь, как пообщались))
автор Fresh • 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Ок, у вас є інформація , що ліві? якщо навіть так, більше кацабидла побачить, що створили їх свинособаки на землі.
ксюша2010• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Не смогу общаться. И так голова за месяц поседела
автор Fresh • 06 апреля 2022
Ответ дляксюша2010
я скидаю фото і питаю чи норм їм спиться.?
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
У них не відкриваются фото , нажаль
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
От ви українською написали. Але написали якусь єрєсь. Ви це не розумієте, тому що ви насправді не поділяєте поглядів українців, яким дійсно болить за жертв тих катів, так? Шифруєтесь, прикриваючись українською мовою? Бо якось це ненормально. Навіть якщо десь і трапилась похибка і напишуть іншим - нормально!!! Ми для них усіх нацики та бІндери, як вони вимовляють, то хай кожна мокшанська потвора боїться нас і ще більше ненавидить, вважає нас скаженими та божевільними. Для кого там дотримуватись політкоректності? Скажіть, будь ласка
автор Fresh • 06 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
У них не відкриваются фото , нажаль
я зберігаю фото на комп і перекидаю
alena2013• 06 апреля 2022
Ответ дляVodoleya
А на 450 кг не хотите?
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ для11061977
Вона, напевно, ватниця, просто шифруєтбся, прикриваючись українською мовою. Тут таких чимало, на жаль... Нормальний українець, який ототожнює себе з кожним постраждалим, такого не міг написати...
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
я зберігаю фото на комп і перекидаю
я с телефона , пишуть , що не бачуть
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
Удалено администрацией...
alena2013• 06 апреля 2022
Ответ дляксюша2010
Верю, что судить будет некого, они все сдохнут до суда.
Mittens• 06 апреля 2022
Ответ дляsashhen_
Ану скажи паляниця?
brilyantik• 06 апреля 2022
Ответ дляFresh
Не звертайте уваги на галіму зашифровану вату. Треба їх заблочити.
sashhen_• 06 апреля 2022
Ответ дляbrilyantik
Та грайтеся, якщо нема інших справ. Відпишіться нам, як все пройшло.