Ночка_темная• 06 апреля 2022
На рашистьських форумах пишуть про нові провокації ,що готує українська влада(((Тобто там і ж звірства(((
На рашинському форумі натрапила на цитування новин РТ і аж серце впало.Це ж тварюки і в перелічених містах та селах- Конотоп,Тростянець,Бородянка та Катюжанка звірства,як в Бучі,і раша тв готує до цього свою аудиторію(