My Business• 06 апреля 2022

Давайте поговоримо про труси

бо якщо про війну - всі такі нервові.
я ношу дома труси трикотажні в квіточки. наш виробник.
а ви?
Kristal2013• 06 апреля 2022
Без трусов - подходит ответ?

ARAIL• 06 апреля 2022
Без фото - неинформативно.
Майстерня домашнього текстилю• 06 апреля 2022
Ееее, трикотажні якісь польські, є кружавчики з недорогих, не ношу.
Алина Воробей• 06 апреля 2022
Труси х/б різнокольорові
LyudaT• 06 апреля 2022
В мене є білоруські... думаю, може викинути
автор My Business • 06 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Без трусов - подходит ответ?
економите?
Bilolena• 06 апреля 2022
Как я скучаю по своим некстовским трусам. Не могу найти замену по удобству. Как они там дома без меня.
Kristal2013• 06 апреля 2022
Ответ дляMy Business
економите?
Проветриваю
Юлия_Юлия-2175• 06 апреля 2022
Ношу якісь турецькі з візерунком, з АТБ. Але не подобаються зовсім, здаються такими бабськими, ще й 2 пари однакових чомусь купила. Загалом ношу котонові але однотонні (донелла, якісь дешеві марки з ашану).
А от зараз хочеться саме красиву і мереживну білизну (чи то війна, чи весна так впливають). Але з мереживною складніше - важко знайти на великі розміри ще й ціни кусаються.

debor_a• 06 апреля 2022
Ответ дляBilolena
А ви без них поїхали?
ТеодорБастард• 06 апреля 2022
Ответ дляBilolena
Главное чтоб они вас дождались. В свете текущих событий их судьба может быть сложной.
Bilolena• 06 апреля 2022
Ответ дляdebor_a
А ви без них поїхали?
Ну вот в тех которых была в тех и бежала. Запасных не успела взять.
ARAIL• 06 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Проветриваю
Красивое
Trusiki_dla vseh• 06 апреля 2022
Продаю трусы, ношу разные, так как у меня их много.
ok1904• 06 апреля 2022
Я купую лише китайські, якісні , модел і постійно змінюються, в середньому 50-65 грн, дві ТМ у фопа на базарі, вона точно знає що мені пропонувати, та весь дрібний трикотаж в неї беру. Що дорожче, що
ok1904• 06 апреля 2022
Наш виробник Афіна, хоч і дорожчі, але не такі носібельні, надійні
Tuchka v nebe• 06 апреля 2022
Ответ дляTrusiki_dla vseh
А потом продаете?

Извините, не удержалась, черный юмор)
Carin• 06 апреля 2022
Много лет поддерживаю только отечественных производителей, благо, у нас полно прекрасного белья: на каждый день Яновская (или любой комсомольский трикотаж) и Афина, выходные - Афина и Ангела.
Ollka• 06 апреля 2022
А мне нравятся Вайкики шортиками. Причем беру в детском отделе 13-14 лет (я худая). Дочка тоже любит шортиками этой марки. И мои любимые, куплены на рынке, хоть и недешево. Однотонные, трикотажные плавками, со вставками кружева. Очень удобные и не деформируются, хоть и 100% х/б

9 комнат• 06 апреля 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
ТМ Afina (виробник Україна) https://afina.bigopt.com/category/kruzhevnye-trusi.... Якість чудова!
NYC• 06 апреля 2022
M&S те которые сетом продаются шортики.
valentina8608• 06 апреля 2022
Некст ношу, якість класна
ok1904• 06 апреля 2022
Ответ для9 комнат
Ну , вони ніжні дуже. Швидко зношуються.
автор My Business • 06 апреля 2022
Ответ дляNYC
M&S те которые сетом продаются шортики.
люблю бюсти цієї фірми.
Світланаcv• 06 апреля 2022
Я ношу victorias secret труси, бо я їх продаю. Так, як зараз торгівлі 0, тай товар не дешевий, то в мене цих трусів буде на все життя😁
Lerochka Fotoshop• 06 апреля 2022
Atlantic, дуже задоволена, купляю раз в рік, хватає на роки.
Pauderpuff• 06 апреля 2022
Ответ дляLyudaT
Ні, в честь рельсових білоруських партизан носіть! Якщо без жартів, то подяка їм велика
Ifsogirl• 06 апреля 2022
Ответ дляСвітланаcv
О, я тоже в основном их ношу)) и трусы, и бюстики и спортивные топы. Очень их люблю))
Ifsogirl• 06 апреля 2022
Ответ дляPauderpuff
Это да! Ещё и пострадали бедняги - им по коленям стреляли((((
Ева2016• 06 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Красивое
Бляха,ржу