Чи була тут тема, типу допомоги з продуктами? Або чи можно тут просити про цю допомогу. Я не для себе.
І знаю що я така не одна, але все ж таки..
так я з Дніпра, мабуть трохи не так поставила питання.
Мій добре знайомий війсковий, на днях я самостійно збирала посилки з продуктами і відправляла хлоцям. Якщо коротко -в цій місцевості, де вони знаходятся не має ТЦ, волонтерів і тд. Працює тільки пошта.
Але нажаль я сама все не тягну(..тож хотіла звернутися до небайдужих.
Ответ дляnikolayev
В каждом городе есть пункты выдачи гуманитарной помощи. В Гугле задайте вопрос, по месту жительства.
Даже в ЖЭК можно обратиться. В городской администрации можно узнать.
Да, я знаю. Обращались, но они сами нуждаются в продуктах для беженцев.