Фашизм не пройдет? В раше он не прошел. Был и есть до сих пор, живой и воняющий.
Толковое толкование от Дмитрия Нагиева
Ответ дляmenina
Не уважно читали. Запропонувала створити петицію, якщо люди відчули утиск свободи, але щось я її не спостерігаю. Тому швидше всього це був вкид, щоб почубалися українці, поки кацапські боти зі сторони посміхаються. І ви так само - провокуєте і граєте на стороні ворога.
І так, ви саме повчаєте і докоряєте.
Ніякої свободи колаборантам, що намагаються гуманізувати орків. Ми докоряємо світу, що він не достатньо жорсткий з оркостаном, що вбиває Україну. І тут знаходимо ’ наших’ які починають нити про нещасних руських? Фу вам. Ганьба.
І так, ви саме повчаєте і докоряєте.
Це вам фу і ганьба за те що перекручуєте.
Я чітко написала, що опозиція вважає санкції справедливими, не ниє, приймає їх і бачить падіння фашистського режиму в поразці рашки, перемозі України.
Ответ дляyuyarosh
Заспокійтесь, поки ви перша це починаєте.
І так не всі. Всюди люди різні. Але я на початку війни, грішним ділом, думала, що росіяни довідаються, що тут відбувається і підуть проти свого плешивого карлика. Я же я помилялась(, вони ще й підтримують.
Багато простих людей починають прозрівати в раші. І не тільки.
Єодна знайома німкиня, яка з початком війни постійно мені пише. Вона сама із західної Німеччини. Каже, що навіть про східну Німеччину знала до війни не надто багато. Тепер полізла читати і розбиратися в історії. Власне, як і багато її знайомих. Почала фігіти від політики своєї країни, від того, як і скільки рашка робила і всі закривали на це очі. Як власне Німеччина багато років це все фінансувала прямо і непрямо. Плаче сама, плаче з нашими, які в неї живуть, ходить на мітинги. Прихистила українських біженців всюди куди могла, зі своїми знайомими допомагають їм усім, чим можуть (сподіваюся, наші не зловживають). Питає мене, що ще вона може зробити, щоб усе припинилося.
Ответ для vihola
Опозиції не існує. Поодинокі сопєрєживающіє Україну не врятують. Вони намагаються себе обілити і відділити від натовпу, тому що мають високоінтелектуальний мозок, який їм дозволяє не вестися на маніпуляції. Разом з тим немає жодного, хто б реально викликав вогонь на себе в підтримку України.
Ответ дляmenina
І так, ви саме повчаєте і докоряєте.
А ви не повчаєте і не докоряєте?
Мене обзивають і звинувачують в сепаратизмі за такі ж теми, як ця.
Автора хтось звинуватив і обізвав?
Ні. Подвійні стандарти, зведення особистих рахунків.
Автора хтось звинуватив і обізвав?
Ответ для vihola
А ви не повчаєте і не докоряєте?
Автора хтось звинуватив і обізвав?
Автор кинула заготовлені фрази і відійшла в сторону. Зробила вона це навмисне чи вападково? Не знаю. А ви емоційно і аргументовано намагаєтеся переконати в своїй позиції. Тому я воюю з вами, а не з автором.
Ответ дляmenina
Навіщо ви воюєте зі мною?
Побачили в мені ворога?
Рашафашисти закінчились вже, всіх вже перемогли?
Вони навіть в цій темі відписувались.
Побачили в мені ворога?
Вони навіть в цій темі відписувались.
Ответ дляmenina
Вашу логіку намагаюсь зрозуміти і не можу!
Не ми зараз маємо вишукувати добрих російців!
Не ми!
Вони мають довести своє каяття! Вони мають благати нас простити!
Вони мають лягти кістками щоб ми повірили в їх емпатію.
Це їх ледаче шевеління - знущання над Україною!
Не українці мають бути їм ’адвокатами’ захисту!
Всі українські ’адвокати’ мають бути засуджені суспільством!
Не ми!
А я хочу вірити що є добрі росіяне. Особисто мене це заспокоює. При том, що я цілком підтрімую українську владу і дуже радію успіхам нашої армиї.
Ответ для vihola
А ви не повчаєте і не докоряєте?
Автора хтось звинуватив і обізвав?
І, до речі, ніяких особистих рахунків в мене немає. Намагаюся розуміти різні думки, але ви дійсно помилилися. Зараз не час і не місце шукати допомоги від ворога.
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ для vihola
Ага, але при цьому що там у рашкинської опозиції з Кримом?
Ответ дляmenina
А де я писала що вони Україну врятують?
Їм дуже мало, це визнаю.
Але незгодна з тим, що підтримують нас тільки заради якоїсь своєї низької вигоди, а не тому що їм огидний фашизм, путінський режим.
Їм дуже мало, це визнаю.
Ответ дляЛеска
Ой , я читала архипелаг гулаг, не змогла дочитати. Тошнило і волосся на голові ворушилося.
Тварюками були і лишилися
Україна була частиною Радянського Союзу, а все це відбувалось саме там. Якщо всі громадяне несуть відповідальність за дії своєї влади, то напрошується відповідний висновок.
VivaForever• 07 апреля 2022
Ответ дляHasbro-mattel shop
Именно , а вы так топите за парашу из-за бугра, что едьте туда, и пусть каждую ночь изнасилованные и замучанные вам спать не дают. Я вас читаю много дней, с вами ни один сепар не сравнится и да они все конченные там, если народа рпши не станет, который трусы ворует б/у, то всем станет лучше.
Точно. вся такая патриотка и националистка во время войны себя показала-всех агитирует выезжать с Украины и любить хороших русских.
VivaForever• 07 апреля 2022
Ответ для vihola
Ви знаєте моє імя, я вас не знаю, або не пам’ятаю. Почитала що вам довелось пережити, співчуваю.
Але навіщо ви так нагло і підло брешете, перекручуєте що я топлю за парашу.
І перекладаєте на мене вину за ці звірства.
Давайте цитати де я топлю в кожній темі за парашу.
Вы не топите за парашу.вы топите за предательство Родины
Ответ для vihola
А де я писала що вони Україну врятують?
Їм дуже мало, це визнаю.
Так, не намагайтеся виставити себе постраждалою. Розжую, якщо вам все рівно невтямки. Зараз ми своєю жертвою маємо дотиснути захід, щоб наступні санкції максимально зв´язали оркам руки. В оркостані це розуміють і на повідку випускають ’’голубів миру´´’, які мають переконати, що то пуйло погане, а народ такой хароший, такой мірний, такой одурманєний... Ви своєю підтримкою вишукуєте лояльних українців. Тепер, якщо врахувати, що ви тьотка не дурна, значить , логічно, ви це робите навмисне?
Мотивація гроші або політ душі? Хоча не важливо...і те і інше робить вас ворогом справжнім України.
Ответ дляanducci
Срср був СОЮЗом, а не однією державою, ну приміром як ЕС зараз. Ну то шо всі республіки були рівні, але роіся рівніша і головніша-винесемо за дужки
От уявіть зараз якась країна ЕС почне розстрілювати, катувати, мордувати громадян фіншої країни ЄС.
Ответ дляKvitkaliliia
«Я хочу передать пожелание крымскотатарскому народу, чтобы они набрались терпения. Рано или поздно Крым окажется снова свободным. Дело в том, что крымские татары, помимо проукраински настроенных граждан, подвергаются самым большим притеснениям. Поэтому возможность передать наилучшие слова поддержки и солидарности является очень важным для таких людей, как я», – заявил российский адвокат Марк Фейгин»
Ответ дляЛеска
Ну ви порівняли. Якщо б Срср був схожий на ЕС, то не було б ні голодомору, ні висилок, ні такої кількості українського населення в Росії і російського в Україні.
Ответ дляmenina
+100500
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ для vihola
Це все? Так ’свободным’ чи українським?
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляmenina
Плюсуюсь. Наче й не дурна...
Ответ дляanducci
Ви плутаєте, хер, вибачте з пальцем.
я вам розказую про УСТРІЙ .
Звісно, срср і росії до ес як до неба рачки. Як і до адекватної , культурної, поважаючої закони та своїх людей і світовий порядок держави.
я вам розказую про УСТРІЙ .
смотреть не могу на русские рожи, уж извините.
Девочки, игнорьте массово вихолу, ей лишь бы на форуме посраться, даже во время войны. Я все думала чего ее нет так давно, оказалось в Польше сидела, наверное интернет наладила и по новой давай строчить черное белым называть. Срач ради срача. И опять какой-то бред про Порошенка. Танцует на костях, аморальная особа.