В ЗМІ зовсім не чула, щоб лунали ці населені пункти.
чому? захищені ППО були?
не троль. правда цікаво.
чому? захищені ППО були?
не троль. правда цікаво.
Соната любви• 07 апреля 2022
мне тоже интересно знать, где они все.
скоро вся элита вылезет и будет строить из себя великих защитников и героев.
еще и пособия и льготы получат, медали за мужество и отвагу.
Соната любви• 07 апреля 2022
мне тоже интересно знать, где они все.
Renesmeе 16• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
На сегодня, вам сколько надо тем запостить по плану?
Те ж саме подумала коли побачила автора теми) Це дуже допитливий автор, її хвилює дуже багато питань, відповіді на які вона шукає на порадниці ))
Ответ дляСоната любви
мне тоже интересно знать, где они все.
Олег Скрипка уже попиарился - съездил на свою дачу в Козаровичи, зачем-то броник напялил. Вакарчук песенки поет, потом тоже наверное получит медаль за подвиги и будет считаться участником боевых действий.
Ответ дляKristal2013
я щаслива, що в мене вже є перші шанувальники.
дякую! залишайтесь завжди з нами!
Ответ дляТриАна
Кожен собі під хату ппо купив і поставив))
В ЗМІ писали про декількох, шукайте
серйозно? не чула.
Ответ дляsilma
Буча и Ирпень - не самые бедные города были до войны.
мимо. депутати не там.
буча та ірпінь - там молодь перспективна. але не олігархи.
Ответ дляsilma
Вот за Вакарчука зачем? Он реально делает что может .
Он не сидит как не которые заграницей.
Неприятно читать.
Он не сидит как не которые заграницей.
Неприятно читать.
Ответ дляRenesmeе 16
а хіба це погано? якщо людина хоче знати відповідь на те, що їй болить.
Ответ дляфлена
Он не сидит как не которые заграницей.
Неприятно читать.
Он не сидит как не которые заграницей.
Неприятно читать.
а що він робить? бухає?
Kristal2013• 07 апреля 2022
Ответ дляMy Business
Удалено администрацией...
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
дякую за пораду.
Ответ дляWomAnn
Хватит этот бред писать. Мое Место жительства под Киевом вы не слышали в новостях, но оно близко от эпицентра событий, это ничего не значит
не читайте. вас ніхто силою не тягне.
бережіть себе.
Ответ дляместная
Ви маєте на увазі Конча-Заспу?
і її теж. і коз-н.
Соната любви• 07 апреля 2022
Ответ дляsilma
Ага, великие герои.
противно от всех их и тошнит.
то по телевизору постоянно крутили певичек, как раз во время войны и разрухи самое то.
противно от всех их и тошнит.
Ответ дляОксана_12
В які депутати? І в якому районі. За кілька зат від нас суддя живе. То ми вже елітне місце чи ще трохи ні? Хоча хата гарна. Гупало, як і біля всіх.
ті депутати, які живуть по сусідсту в одному котеджному містечку.
один суддя - то таке. мова про юлю тимошенко і т.д.
Бо казали за ті міста, де масово люди були, за МіСТА, а не села!
Чим їхні котеджні селища відрізняються від інших? До того ж та не було окупації, чого за них триндіти?
от я уявляю якби дійсно почали говорити, ото було б крику-чим вони краще за їнші, нащо про них говорять!
про моє село також не говорили, біло в окупації, і що? Слава Богу таких боїв не було як у Бучі. Якщо про всі села будуть казати, то для інфи не буде часу!
а автор троль, бан за тему, бо просто хоче ворожнечу розпалювати!
Ответ дляhhoma
Бляааааа, і як ви собі уявляєте орки мали заходити через Кончу і Козин? Обійти колом Київ і зайти з півдня, щоб вам не образливо було
мені не образливо. просто цікаво, як саме захистили їх? все.
Ответ дляMy Business
Добре, прямо ви не кажете, але прозоро натякаєте на ВРУ. Ні, вони не живуть всі 450 в одному котеджному містечку. Живуть хто де, більшість в Київі