My Business• 07 апреля 2022

Якби випускали всіх чоловіків за корд., хто б з вас свідомо залишився в Україні?

Результат:
вже голосів: 321
131 (40.81%) я
101 (31.46%) ніхто
89 (27.73%) тиц
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ длясоняшка
Вы знаете, мужчины какие в Буче не смогли эвакуироваться и служить они не понадобились, просто умерли. Если бы все нормально было организовано, то можно было бы забирать служить мужчин из временом окупированных городов, хотя бы в тылу, тоже работа нашлась бы, но они оказались не нужными никому.
Більшість не виїжджало, бо були певні, що мирних трогати не будуть. Нвш хороший знайомий не міг переконати ні чвоїх сусідів, ні родичів дружини, в результаті і сам не зміг потім виїхати. І аргументом у них було ’ми мірні, ми ні с кєм не воювалі, нам чого бояться?’ Зі знайомим зв´язку не було з 13го, на щастя, вижив. А його сусідів розстріляли(((( просто так((( хоча вони певні були, що їх не тронуть...

соняшка• 07 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Наши военные 100% могли знать что будет, русская армия всегда такой была. То что думают обычные люди не соответствует действительности
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ дляLotusA
Почему вы все так хвалитесь желанием своих мужчин идти воевать?
Не все воины, от многих пользы не будет на войне, а только жертвы!
Многие мужчины могут немалую пользу приносить в тылу, работая на своих работах и т.д.
До чого тут ’хвалитеся’
Малышка• 07 апреля 2022
Ответ дляLotusA
1. Бо наші чоловіки - справжні козаки, за це ми поважаємо їх.
2. Повернувшись в Україну або не поїхавши за кордон, можна допомагати по різному, не обов’язково воювати.
Vlada-Maria• 07 апреля 2022
Ответ длянатуничка
Молюся за них і прошу Бога захистити і їх, і тих, хто з ними поруч, і всіх мирних
МаМарго• 07 апреля 2022
Двоє знайомих мають право на виїзд і сидять тут .
Не ховаються
натуничка• 07 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Да!! Нехай благословить їх Господь і збереже їх і дасть мир!!!
Ваш психолог• 07 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Якби я була з чоловіком в Маріуполі, не дай Бог, також би чоловіка посилала за гуманітаркою і їжу готувати на вогнищі. Сама з дітьми боялася б виходити з укритів.
А виходити з голими руками, без зброї, без військового стажу, без навчання, без захисту на озброєних військових та танки вважаю самогубством.
Багато хто з тих,хто був і є в Маріуполі-служив і має досвід.
Але ховаються.
Мій чоловік служив давно,ще в СРСР,але хоббі -стрільба.Тому зараз пішов туди,де потрібні його навички .
В Маріуполі теж ж такі,і набагато молодші,ніж мій чоловік.Але не йдуть.
Мова саме про таких.
rybka21• 07 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Але ховаються.
Мова саме про таких.
А вы откуда знаете, кто куда не идёт и где прячется

катерина12009• 07 апреля 2022
Мій лишився б, ну і я теж, ще папа і мама. Дуже багато знайомих пішли в тро в Ірпіні, знайомих з грошима і зв’язками
Дробот И.• 07 апреля 2022
Ответ дляDashko007
А ещё они помогают своим семьям. Женщина у которой 2 детей маленьких на руках, и сидит одна в подвале, думаете муж взял их и оставил? Или тот мужчина чей город стёрли с лица земли поджег идти защищать что? Запольную ? У него уже нет семьи и дома и города . Врятле он пойдёт что то защищать
Врядли, ....
Кипрея• 07 апреля 2022
После слов Арестовича, что знали о войне заранее, написала мужу, что если б мы раньше поверили в войну, то успели бы выехать за границу вместе, до войны. А он сказал - ты и ребенок, да, я вас бы отправил, но сам вернулся бы сюда воевать. Сейчас он доброволец в ЗСУ. Нас вывез на ЗУ и пошел в военкомат. За границу я без него не уеду. Буду его ждать тут, на родной земле...И дождусь и его и мира и Победы. Главное верить и ждать! И если все уедут и будут прятаться, кто будет Украину защищать?
линка76• 07 апреля 2022
Мій також має право на виїзд, від’їзд обговорювали, але поки чисто теоретично і заради дітей. Щоб дітей не було, я про від’їзд і не думала би.
Anastasiia21• 07 апреля 2022
Я взагалі, в шоці трохи з того, яке має відношення до людей наша держава. Як можна евакуювати тільки жінок, дітей, людей похилого віку із міста, де живого мало, що залишилось. Прикладом є Буча. Чоловіки просто стали м‘ясом. Те саме Маріуполь.
Не всім дано воювати, не всі на на це згодні і хочуть. Кожен повинен займатись тим, що класно вміє. І тоді буде команда, тоді можемо про шось балакати.
МамаАня• 07 апреля 2022
Мій взагалі живе за кордоном(іноземець) і мені з дітьми є куди їхати, але ми залишаємося,сподіваємося на швидку перемогу.
allo4ka21• 07 апреля 2022
Нічого би це не змінило
Joy777• 07 апреля 2022
Ответ дляВаш психолог
Це не моя тема,це раз.Я тут просто відповідаю.А по-друге,мій чоловік і старший син там,де треба зараз.
Молодшому 23.02 виповнилося 18,зараз волонтерить.
По-третє,якби в кожному регіоні вийшли б на захист чоловіки так,як вийшли в більшості,то не було б такого аду в Маріуполі зокрема.
В Київському,Харківському,Чернігівському та в багатьох інших-чоловіки встали на захист хто де і як міг.
А в Маріуполі від самого початку втекла вся мерія,Ахметка та інші ,переважна більшість -чоловічої статі і вік 30-45 років.
Ще частина зараз ховається !
Ніде більше так не ховаються,як там!
І це не про розподіл України,а про менталітет чоловіків (та і їх жінок) в різних областях України
З приводу теми-провокації, вибачте. Це питання було для автора. Переплутала. Хай Бог береже Ваших чоловіків та усіх захисників України.
Karamel• 07 апреля 2022
Дивне запитання
Ми без проблем можемо виїхати, але я ніколи не хотіла жити за кордоном.
Подорожувати люблю:)
Odna Takaya• 07 апреля 2022
Ответ дляDashko007
Вы откуда вещаете?

Pole• 07 апреля 2022
Ответ дляДробот И.
Врядли, ....
Вряд ли.
PsyCoach• 07 апреля 2022
Ответ дляMy Business
воюватиме, щоб життя своє вберегти.
воюватиме, дивлячись на бойових побратимів.
і повернеться Громадянином.
це не робиться з-під палки, вишукуючи по схованкам, кого б мобілізувати.
У нас такі успіхи у ЗСУ тільки тому, что високомотивоване самоорганізоване військо, що там хлопці, які самі йшли захищати. Принаймі таких більшість.
Леди Репях• 08 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Согласна с Вами!