Lmila85• 07 апреля 2022

Хто володіє інформацією

Чи можливо під час дії коменданської години заїхати в Київ та пересуватися по ньому на власному автомобілі.
Знайомим терміново потрібно повернутися з області додому в Київ.
Всім буду вдячна за відповіді.
brenda2305• 07 апреля 2022
Нет

Ланита• 07 апреля 2022
Ні, неможливо. Категорично!!! Чекати, коли комендантська година скінчиться, потім заїжджати до Києва. Підібрати час...
Volga_olga• 07 апреля 2022
1) яка необхідність саме вночі?
2) знайомі самі не вміють шукати інфо?
Polz• 07 апреля 2022
Ні. На кожному блокпості перевіряють пропуска
Kristal2013• 07 апреля 2022
Нет. Мы не успели вернутся вчера от квартирантов, пригород Киева, ночевали в машине на одесском КП
автор Lmila85 • 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Дякую за відповідь
автор Lmila85 • 07 апреля 2022
Ответ дляPolz
Дякую
автор Lmila85 • 07 апреля 2022
Ответ дляЛанита
Дякую за відповідь
Protruziya• 07 апреля 2022
Только если у вас будет пропуск.

Не чіпай - вб ю• 07 апреля 2022
Ответ дляProtruziya
Только если у вас будет пропуск.
А где такой пропуск возможно получить кстати? Если поезд ночью или рано утром отходит к примеру?