Після перегляду цих світлин мені дуже погано, як впевнена, і більшості з вас. Вчора натрапила на одне відео, після якого я ледь не зомліла, у мене почорніло в очах, крутилась голова, мене вирвало. І це тільки після перегляду. Я не уявляю, якою має бути психіка у людей, які це роблять (рашисти) і чи є у них взагалі хоч щось людське у цієї нації. І ще хочу додати, я проживаю за кордоном вже кілька років, наша община робить все, що від нас залежить, щоб допомогти нашій армії та переселенцям. Проте ні один руський нам не допомагає, хоча до цього ми були дуже дружні, бо містечко у нас невелике…. Коли хтось з українців постить статті та фото у нашу місцеву групу, то нас просто блокують, і пишуть щоб не мусолить їм очі, вони бачите, ще за правду обіжаються.
torbochki.in.ua• 07 апреля 2022
Я теж не сплю третю ніч, розумію Вас. Тільки засну і сняться ті кадри і війна, хоча я теж за кордоном. Там де я, на щастя є росіяни які підтримують, навіть звертаються до влади з нашими проханнями і тд.
Protruziya• 07 апреля 2022
Когда, в оправдание простым русским я слышу, что они боятся, их прсадят, побьют, мне прртивно становится. Потому что их ху...ва туча живет в разных странах и я не видела их митингов против путина, но я видела их митинги ЗА!
Изнасиловать ребенка 9 лет толпой и еще дальше издеваться, это не просто твари, это моральные деграланты, которых нужно отдать на расстерзание людям! Но что бы перед этим их отымели всеми возможными неестесственными путями до кровааых обмороков!Что б они поняли боль этого ребенка! Нелюди, убоюдки! Нет слов....
Ответ дляProtruziya
І я про це, тут їхній свободі слова нічого не загрожує, ми їх міліон разів закликали до мітингу, на кожному нашому мітингу присутня преса, і це все висвітлюється у ЗМІ. Вони не бояться, їм просто наплювати. Я запостила картинку- скріпшот, де йшлося про зґвалтування дітей, то були коменти, що треба було нормально поводитись і такого б не було. Я просто в шоці. Одне діло коли у людей промиті мозги в Росії, але тут, у демократичній країні, де вони живуть роками, і таке відношення. Це дійсно висновок один, це у них у крові, і їм це передається з молоком матері.
Ответ дляtushka123
Це жесть просто. Я хвора від цього коли читаю про насильство над дітьми. Хочу ці всі світлини передати до місцевих ЗМІ, хай весь світ бачить, що витроряють ці нелюди.
Strelka_007• 07 апреля 2022
Було б чудово, якби їм просто перестали видавати візи розвинуті країни раз і назавжди. Щоб максимум ´в гостях´ або по трудовому контракту´ могли побути в цивілізованому суспільстві. А далі під сраку геть назад у ´руський мір´.
Бо вони своє сміття в головах везуть з собою. Дурна кров, як то кажуть. Нащо там в Європі їхні дефективні гени?
Ответ дляProtruziya
Проходят митинги. Последнее время под бело-синие-белыми флагами. До этого граждане России ходили на мигинги с украинскими флагами, поэтому визуально их никак нельзя было отличить. Я живу за рубежом, у меня много знакомых россиян, которые активно участвуют и в митингах, и гуманитарку собирают, и беженцам помогают, но никто из них не хочет брать в руки российский триколор по понятным причинам. Вот пару фоток нашла с митингов в Торонто, это оппозиционный флаг России
Protruziya• 07 апреля 2022
Ответ дляEcho88
Благодарю. Это хорошая информация.