lovely• 08 апреля 2022

Сєвєр, Рубіжне, Ізюм, Маріуполь усі за вас пам´ятають і дуже болить душа!

Часто читаю на форумі, що чутно лише про Бучу, а за них забули..
Ви ж повинні розуміти, що всі розуміють, що там у вас коїться! Але поки туди немає доступу для повного відображення трагедії, нічого достовірно не може відображатися в ЗМІ(((. Про Бучу, Ірпінь, Гостомель теж нічого масово в повідомленнях не було, поки не пішли звідти орки і не відкрилася уся правда((. Усі жахіття того, що коїться в інших містах нам ще доведеться дізнатися(((. А вигадувати зараз чи припускати якісь конкретні злочини - це в правилах рашистів. Тому, звичайно, усі розуміють що там коїться, душа дуже болить, але що можна конкретно сказати, якщо немає звідти доказів.
Тримайтеся! Хто має змогу виїжджайте! Уся країна пам´ятає про вас і відчуває дуже великий біль за кожного нашого громадянина!
Kristal2013• 08 апреля 2022
Никто никого не забыл. Про бучу пишут, потому что освободили, и зашли, и в реальности видят размеры трагедии. Уже про бородянку пишут. И не только. Освободят Мариуполь и будут темы про Мариуполь. И про другие города будут. Никто своих не забывает.

Лара Крофт• 08 апреля 2022
Уже и за Бучу приутихли
Это война
И чем дальше, тем уже не будет такого эффекта ужаса
Особенно для других стран: ну война и война
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Я ж про це і кажу. Просто дівчата часто пишуть, що тільки Київ на вустах.
Дуже б хотілося, щоб такі історії як в Київській області не відкрилися і в інших окупованих регіонах((
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляЛара Крофт
Уже и за Бучу приутихли
Это война
А треба щоб не забували! Україна має зробити усе, щоб всі пам´ятали, через що проходять наші люди!
Думаю наша влада не дасть забути...
Не чіпай - вб ю• 08 апреля 2022
Elina Zorina• 08 апреля 2022
Чернігів розтрощили, перша область яка прийняла удар з білорашкі, і тримала в орду як могла силами ’Півночі’,щоб не пускати їх вглиб країни.
Безліч окупованих і спалених сіл, вбитих мирних...про це ніде не пишуть взагалі.
Lubanj• 08 апреля 2022
В Сумской области тоже полно пострадавших, но почему-то о них не пишут.
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Арестович публікував на своїй сторінці і все це казав.
IlonaMask• 08 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Дивно, ви пишете всі містечка з маленької, а Маріуполь з великої🤔

Elina Zorina• 08 апреля 2022
Ответ дляLubanj
Суми, Охтирка ,Тростянець ...
IlonaMask• 08 апреля 2022
Скрізь де були орки там таке як в Бучі, Бородянці і інших.
Elina Zorina• 08 апреля 2022
Ответ дляlovely
Так, відзначив захисників,без висвітлення картини постраждалих мирних , трагедій місцевих селищ ( там теж страшне було)
t_khmel• 08 апреля 2022
Мои родители из Северодонецка бежали в чем были. Только документы и взяли. К сожалению, сейчас в оккупации - в районе Сватово. Чтобы выйти на связь, ездят с родственниками по огородам-полям, чтобы сообщить, что еще живы. Надеются, что смогут вернуться домой, в Украину. Зато куча 《доброжелательниц》на форуме пишут, что-то типа : зачем нам тот Донбасс? Там все пророссийские, не понимая, что в Луганской области множество городов и сел, которые никогда не хотели быть русскими. Их ровняют с землей, а многие считают, что так им и надо, не понимая, что там ситуация ничуть не лучше, чем в Буче.
Lubanj• 08 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Суми, Охтирка ,Тростянець ...
Да( в Тростянце полная *опа была, многих знакомых нет в живых. Собирали мужчин и к стенке, кого-то в плен. В Ахтырке среди знакомых тоже много жертв. На второй день под град попала наша соседка девочка 7 лет с дедушкой.(
Elina Zorina• 08 апреля 2022
Ответ дляLubanj

О Господи....
Це здуріти можна від такого звірства.
Саме страшне,шо ще можуть знову повернутись ті уроди фашисти.
Як подумаю,аж серце пече.
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляt_khmel
Нажаль люди є різні скрізь, плюс емоції зараз! тому не треба звертати увагу на подібні викиди. Головне, що відчуваєте ви! Я також з Донбасу, і рівень патріотизму багатьох в інших регіонах України і близько до мого не стояв, і таких з моїх друзів, що виїхали в 14му з Луганська багато! Ми заплатили також велику ціну в 14 му, залишивши все, що мали задля того, щоб жити в своїй країні.
Тримайтеся! Головне берегти себе, і щоб менше українців постраждало((
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Нажаль таких міст і містечок дуже багато(((. Все з часом буде висвітлено.
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляLubanj
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina

О Господи....
Це здуріти можна від такого звірства.
Як подумаю,аж серце пече.
Вони з України ще нікуди і не пішли(. Ще багато горя попереду((

Anirrra• 08 апреля 2022
Ответ дляt_khmel
Мои родители из Рубежного, эвакуировались в старобельск, оттуда к родственникам в станицу, так я им по скайпу на их лугаком звоню, связь не ахти и иногда много раз дозваниваться надо - но остальное там не ловит вообще, а вай фай где раньше был свободный - запаролили.
Не чіпай - вб ю• 08 апреля 2022
Ответ дляElina Zorina
Суми, Охтирка ,Тростянець ...
Охтирка вщент((
Знайома розповідала((
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляAnirrra
Як на мене Станіца не зовсім безпечне місце ...
автор lovely • 08 апреля 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Охтирка вщент((
Знайома розповідала((
Як же жаль наші міста, містечка, селища(((
Anirrra• 08 апреля 2022
Ответ дляlovely
Ну поки що точно безпечніше рубіжного, але вони мають виїжджати звідти до нас в Україну.
автор lovely • 09 апреля 2022
Ответ дляAnirrra
Ну звідти вони зараз мабуть тільки через росію можуть їхати, Станиця ж наче окупована?
Anirrra• 09 апреля 2022
Ответ дляlovely
Не тільки.Виїхали з старобєльска, перевізником, до дніпра, вже на укр стороні.