Добрий день . Можливо хтось допоже .
Є мама з дитиною інвалідом аутист на даний момент в Польщі, виїхати під час війни. До початку війни заробили дитині біометричний паспорт , але не встигла його забраг 23.02.22. прийшла смс ,а 24.02 вони вже Буг не в Києві. Це Солом´янський район адреса Првітрянофлотсткий проспект в приміщенні райадміністрації Як можливо його забраг без присутності дитини. Можливо дипломатична пошта до Польщі?
І чи працює ця організація,щоб получити консультацію
Дякую їм дуже потрібний паспорт,щоб їхати далі
Виктория1677• 09 апреля 2022
Ехать и забирать с оригиналами документов. По моему можно без ребёнка. Но кроме неё никому не отдадут.
english book• 09 апреля 2022
ЦНАП саме там, не працював з початку війни.Це точно.Їздили люди,і їх переправили до районного ДМС.
Як зараз,я не в курсі.Передзвоніть або напишіть.
Знаю,що в мирний час документи можна було переправити до будь якого відділку ДМС,а також у посольства інших країн.Чи працює це зараз,я не знаю.
Вам треба просто позвонити,і все вирішити.
Ответ дляВиктория1677
Мати не може залишити дитину і проблема в тому що вони не відповідають нікому крім дитини.бо відбитки. Я просто думалан ,що є дипломатична пошта наприклад на Варшаву в посольство і вони можуть забрати
Ответ дляenglish book
Дзвонили, кажуть що це місто Київ і конкретно по району не дають інформацію. Сьогодні просто ставлять в чергу і за годину так нічого не змінилося
Ответ дляenglish book
Дякую
Love_Love_Love_• 09 апреля 2022
Ответ дляNatala08@
Впевнена що можна передати в посольство